Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire van beleszólása a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van beleszólása a legjobb barátnőnek a szakításba?

Figyelt kérdés

Ezt írta a dologgal kapcsolatban:

"bízom bennetek, és szerintem szeret téged, de most lehet szétcsúszott valamiért... igazából nem tudom mi van vele... lehet, hogy csak idő kell neki, de ezt nektek kell megoldanotok... én szorítok nektek... Dorina tegnap nem mondott semmit, csak annyit, hogy igyekszik feltenni a skype-ot és majd beszélünk."

Elég barátságos volt amúgy.


2015. szept. 2. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem értem, hogy pontosan mi történt.
2015. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A barátnőm tegnap kijelentette, hogy szakított velem. És hogy többé ne érjek hozzá, közel 3 éves kapcsolat után ami tele volt szép pillanatokkal. Összevesztünk és azért.


A barátnőjének írt, hogy szakított velem, és kérte, hogy beszéljenek skypeon, ennyit tudok.

Valószínűleg van beleszólása a barátnőnek. Ő úgy látszik kitart mellettünk.

2015. szept. 2. 20:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire komoly a szakítása mert nála lakom ugyan de nem kérte, hogy azonnal menjek el, hanem ő költözött át az anyjához.
2015. szept. 2. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A te barátnődet nem tudom, nálam senkinek nincs beleszólása, ha úgy érzem, kérek tanácsot, de alapvetően a saját érzéseimre hallgatok.
2015. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én nem úgy fogalmaznék, hogy van beleszólása a dolgokba, valójában nincs, mert ezt a barátnődnek kell eldöntenie, viszont gyakorolhat rá hatást. Én viszont azt gondolom, hogyha én valakivel igazán szakítani akarok, mert érzem, hogy ez így nem megy tovább, akkor nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről, viszont ha úgy érzed, hogy van még esély rá, hogy visszafogadjon, és a barátnője is ezt mondta, akkor talán így is van. Mindenesetre a te szempontodból jobb ha barátnője azt akarja, hogy ne szakítsatok, és a lány bizonytalan, akkor lehet, hogy mégsem lesz vége.
2015. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondolom azért írt neki rögtön azután mert ki akarta kérni a véleményét, de a barátnője nagyon elfoglalt ma és elhúzta a dolgot. Szerintem még nem is beszéltek erről. Vagy már rég megbeszélték, csak én nem tudok róla.
2015. szept. 2. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:

"Vagy már rég megbeszélték, csak én nem tudok róla."


Én erre a verzióra szavazok. Sokadik kérdésed a témában, továbbra is úgy gondolom, hogy hagynod kellene. Ha akar, majd megkeres. És nem, nem maradnék tovább a lakásában sem, azzal csak rontasz a helyzeten.

2015. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most a barátnőm letiltott és apámnak irogatja, hogy beteg vagyok.... nem beszéltem vele amúgy egész nap, hogy le kelljen tiltania, mit akarhat?

Szerintem csak szórakozik. Szopat. Nem akar ő szakítani csak b...tatni hogy többet dugjunk.

2015. szept. 2. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem volt barátnőm, aki kikérte a tanácsomat. én azt mondtam neki hogy nem egészséges a kapcsolatuk és szakítaniuk kellene, mert sokkal több rosszat kap tőle, mint jót. nem hallgatott rám, és egy kicsit meg is sértődött. pedig nem erőltettem, egyszer elmondtam a véleményem. azóta szakítottak, és írt nekem hogy hallgatnia kellett volna rám.
2015. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TatyóKirály ***** válasza:

Semennyire.


Azt nem tudom miből vezetted le, hogy azért "szopat" hogy többet dugjatok, meg tilt le, de gratulálok a gondolatmenethez, meg a stílushoz is

2015. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!