Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az exem megbántott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem megbántott és becsapott, én szakításkor mégis kedves vagyok vele és megköszönöm az évekig tartó kapcsolatot, az megalázkodás vagy erősség?

Figyelt kérdés

Nem látom értelmét veszekedni, ezért a saját békém érdekében is kedves voltam mikor kimondtuk, hogy vége és jókívánságokkal engedtem útjára.

Mivel ő bánt el velem, ez most rám nézve gáz, hogy ahelyett hogy elküldtem volna a francba (amire gyakran gondolok egyébként, de nem teszem) inkább nem vágtam a fejéhez a dolgokat?


2020. márc. 7. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Erősség.
2020. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Háááááát, ha sikerült gúnyos vagy sértett felhang nélkül előadni akkor erősség, amúgy meg nem.
2020. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Nagyvonalúság és erős jellemre vall.

Elbánt veled, elengeded, de nem tartasz haragot.

De arra figyelj, hogy ez ne csak látszat legyen. Vége, boldogságot kívántál neki, ne gondolj többet arra, amit tett. Már nincs közötök egymáshoz. Bocsáss meg és kezdj új életet.

2020. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Minek köszöngetsz és hálálkodsz egy olyan embernek aki megbántott, becsapott, kidobott? Nehogy már még növeld az egóját miután undorító módon viselkedett veled. Nem kell beolvasni neki és elküldeni a francba se, de egy laza "oké akkor szia" több mint elég.
2020. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha elbant veled, mit köszöngetsz meg? Nem kell elkuldeni a fenebe,normalisan is lehet szakitani, de azert szerintem ez túlzas.Ilyet pl akkor tesz az ember ha pl felmondasz egy munkahelyen de azert nem akarsz felegetni magad mögött mindent.

Az azert sokatmondó hogy a fejedben megfordulgat, csak elhessegeted ahelyett hogy megmondtad volna a valodi velemenyed

2020. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Mivel sem hálás nem vagy neki, és magadban a boldogságát sem kívánod, ezért ez megalázkodás.
2020. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyszerűen ott kellett volna hagyni. Se sértegetés, se nagyvonalúság. Az az igazi tartás, ha emelt fővel otthagyod a mocsárban, pancsikoljon a saját tettei következményeiben.
2020. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon nagy erősseg
2020. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Erősség, mert nem az ő szintjét képviselted.
2020. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kerdesedben azt irod megkoszonted a akapcsolatot, na az gaz ha elbant veled.

Utana irod hogy nem vagtal a fejehez dolgokat, az rendben van, nem kell vagdalkozni. De megköszöngetni? Ugyan már

2020. márc. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!