Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még lehet remény vagy el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet remény vagy el kell engednem?

Figyelt kérdés

Négy után, szakított velem a barátnőm, az utóbbi két hét volt necces, beismerte, hogy találkozott valakivel, a hátam mögött. Amikor elmondta ezt, megbeszéltük, ez volt az első ilyen, majd utána pár napig minden oké volt és hétfő este még sírt, sajnálkozott és kérte, hogy ne hagyjam el, mondtam, hogy soha, erre kedd reggel kidobott. Semmilyen okot és indokot nem tudott mondani, csak hogy hagyjam békén és vége. Mellesleg el is jegyeztem nemrég és nyáron lett volta az esküvő.

A férfit láttam, 25 év a korkülönbség a volt barátnőm és közte, külsőre abszolút nulla, nem gazdag, agyilag sem a top a melójából kiindulva.


A kedvesem tegnap elköltözött tőlem. Ejtett könnycseppet, de elváltunk, úrként engedtem el.


Belerohadok, fáj, mert nagyon szeretem és mindent megtettem és adtam neki, soha nem veszekedtünk, ez volt most az első váratlan fordulat, nem tudom felfogni..


(Még annyi, hogy a leányzó lelkis, könnyen befolyásolható és naív. Az édesanyja soha nem szeretett és mindent megtett, hogy szétszedjen minket.)


26F



2020. márc. 8. 10:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Négy év után* bocsánat!
2020. márc. 8. 10:08
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretett volna, hiába befolyásolta volna bárki.

Tudta, hogy szereted, te voltál neki a biztonság, de ő nem szeretett, csak élvezte a szeretetedet. De ez így nem elég. Hidd el, ha egy nő szerelmes, nem találkozgat senkivel a párja háta mögött. Gyászold meg a kapcsolatot és lépj tovább. Ne hibáztass senkit, nem az anyja miatt mentetek szét és nem a 25 évvel idősebb pasi miatt.

2020. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem még időben megszabadultál, ne aggódj.

Én nem foglalkoznék vele, de nyilván te ismered jobban, illetve el tudod dönteni, hogy kell-e neked egy ilyen "napraforgó" típusú lányka.

2020. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Soha nem volt ilyen! Egy aranyos, normális lány volt, mindig jól éreztük magunkat. Egyik napról a másikra történt az egész. Érthetetlen számomra. Már nem is beszél velem, és a baráti, családi körben, mindenki mondta neki, hogy butaságot csinál, hogy nem becsül. Akik ezt mondták neki, azok ellen is fordult. Nagyon padlóra küldött, egy hétig sírtam érte, pedig nem vagyok nyámnyila férfi. Ennyi időt, hogy tud valaki egyik napról a másikra elfelejteni? Hűséges voltam, nem beszéltem nőkkel, csak ő létezett, soha nem hazudtam neki. Annyira nem méltatott, hogy egy indokot felhozzon. Ez bánt, hogy nem tudom mi történt.
2020. márc. 8. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Uncsi vagy ez lehetett az oka.
2020. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:

Barátom, el kell szomorítsalak.

Semmi nem romlik el egyik pillanatról a másikra.

Valószínű, hogy benne ez a döntés már jóval előbb készen volt, és kellett a következő inda/lián, amire/akire átkapaszkodhat.


Ne sírj érte, gondolj simán arra, hogy mekkora egy qrva.

2020. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Unalmas nem lehetek, mert mindig azt csináltuk és oda mentünk, utaztunk, ahova ő akart. Figyelmet és szeretetet maximálisan kapott.


Lehet eltört valahol valami, de arról meg beszélni kellett volna. Egy szó nélkül hagyott itt a mélyben..

2020. márc. 8. 10:33
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Olvasd el amit írtál "Unalmas nem lehetek, mert mindig azt csináltuk és oda mentünk, utaztunk, ahova ő akart. Figyelmet és szeretetet maximálisan kapott."


Ebből a mondatodból úgy tűnik, mindig az volt amit ő akart, sose kellett alkalmazkodnia hozzád vagy kedvedben járni, így ez nagyon egyoldalú kapcsolatnak tűnik.


Szakított veled, mással randizott, majd visszajött és ez újra megtörtént. Elhiszem hogy szereted, de jelenleg lábtörlőként vagy használva, biztos hiányzik neked? Zárd le, idővel nem fáj majd ennyire.

2020. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban,velem is így szakított a barátnőm,amikor idén az összeköltözést terveztük,3 év után...1 ember sose tenné meg ezt a másikkal a semmiből,ha nincs egy 3. fél...ilyenek a nők,ösztönlények,és csak reménykedhetsz abban,hogy máról holnapra nem fordul 180fokot,és megy szembe minden ígéretével,és dob ki a pics*ba,lesz*rva a te érzéseidet...
2020. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és még valami,én is lementem kutyába érte,semmi értelme nem volt,hogy próbáltam helyre tenni,miután kidobott a semmiből...pár napig elértem hogy úgy beszéljünk mint régen,aztán nem írt napokig,gondolom csak tartaléknak használt,ha nem jön össze a kiszemeltjével a dolog,azóta tiltott mindenhonnan mindenféle személyes megbeszélés nélkül,neten keresztül...szenvedtem miatta eleget,majd talán ha lesz viszonyitási alapja rájön,hogy ő a vesztes,de hidd el ez már rég rossz,ha neked kell ezután futni,amikor te mindent megtettél...tanulj az én példámból,és emelt fővel hagyd,hogy élje az életét,a karma majd vissza adja minden egyes fájdalmadat neki,viszont nektek így már nincs miről beszélni,ez mindig benned lenne,ha kibékülnétek is,és bármikor rájöhetne megint az 5 perc,és kidob.lehet egy kicsit kapuzárásija volt,hogy nem élt még eleget,mint talán az én kapcsolatomnál is,ezzel nem tudsz mit kezdeni,csak magadat alázod.
2020. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!