Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt, egyszer már szakítottunk, előtte 5 hónapot voltunk együtt. Nagyon illedelmes, rendes a fiú, nem is tudom, hogy találnék-e hasonlót. Nem érzem, hogy már szerelmes lennék belé, de nem akarom elveszíteni, nem tudom elengedni.

Tanulok még, edzéseim vannak, meg barátaim, család, stb. Nem érzem mindig azt, hogy előtérben lenne. Nincs sok időnk egymásra, egy nap egy héten kb. Szeret engem, de egy olyan emberre van szüksége, aki sokkal többet tud vele törődni.

Egyszerűen nem tudom, hogy mi tévő legyek...



2020. márc. 8. 20:56
 1/6 anonim válasza:
Ezt egymás között kellene megbeszélni melyikőtök mit vár egy kapcsolattól. Nem látok bele az életedbe. Nem tudom szükséges-e a szakítás. Amúgy nincs valami megoldás, hogy többet tudjátok találkozni? Mi az oka, hogy kevés az együtt töltött idő? Régen is így volt, vagy csak most változott a dolog?
2020. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, nyáron többet találkoztunk, több szabadidőnk is volt. Tudtuk, hogy ha elkezdődik a suli, akkor nem lesz majd annyi időnk egymásra. Nekem heti 2-4 edzésem szokott lenni, aznap nem szoktunk találkozni. Általában nekem szokott lenni valami más programom, barátnőmmel vagyok, vagy a családommal, vagy a felvételi miatt most többet kellett tanulnom. Mindig ő igyekszik, hogy tudjunk találkozni.

Sokszor beszéltünk már erről, mindig mondtam, hogy változtatni fogok, majd jobban törekszem, de végül mindig ugyanaz lett.

Nincs minden rendben neki otthon, ezért is csak én vagyok számára ez egyetlen, mondhatni, nálam meg nem így van...

Ha szakítanánk, akkor csak még rosszabb lenne neki, de ha nem, akkor meg egy nem túl erős kapcsolatban lennénk.

Lehet,, hogy mással boldogabb lenne, aki többet tudna vele törődni?

2020. márc. 8. 21:20
 3/6 anonim válasza:
37%
Kérdezz rá, hogy neki jó-e így. Tudod, fő a kommunikáció. Ha úgy érzed, hogy nem az igazi, ne hülyítsd, próbáld meg vele őszintén megbeszélni.
2020. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, így fogok tenni :)
2020. márc. 8. 21:32
 5/6 anonim válasza:
37%
Akár most is. Minnél előbb, annál jobb. Szurkolok, hogy emiatt ne legyen vége. Kíváncsi vagyok sikerül-e megoldani. Majd mindenképpen írd meg :)
2020. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül szakítottunk...Mindkettőnknek jobb ez így, megbeszéltük szemtől szembe. Még fiatalok vagyunk, lehet akár, hogy később visszatalálunk egymáshoz, nem tudom. De most erre volt szükség🙂
2020. ápr. 13. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!