Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szakítsak a barátommal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal, hogy a lehető legkevésbé bántsam meg?

Figyelt kérdés
A legnagyobb baj az, hogy a srác osztálytársam, és emiatt nem szeretnék balhét. És a lehető legkevésbé se szeretném megbántani. Ez valószínűleg nem fog összejönni, de segítsetek, hogy hogy okozhatom neki a legkisebb fájdalmat. Tényleg nagyon szeret, és az elején én is nagyon kedveltem, de mostanra egyértelműen eltűnt a rózsaszín köd, és lassan már nem bírom tovább ezt a kapcsolatot. Nagyon rám van telepedve, állandóan ölelget meg minden, és tényleg szívét-lelkét beleadja a kapcsolatunkba, de nem veszi észre hogy nem vagyok boldog. Próbáltam vele megbeszélni, és igyekszik is de engem egyre jobban idegesít úgy ahogy van. Próbálom elérni, hogy kiszeressen belőlem, de ehhez is jól jönne egy kis segítség, mert lassan már nem tudok mit kitalálni, hogy visszamondjam a randikat..

2019. febr. 16. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Erről csinálj egy képernyőmentést, és küld át neki!
2019. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Engem is rakjatok bele a képernyőmentésbe
2019. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Te vagy az élő példa arra, hogy már egy fogyasztói társadalomban élünk, majd lesz másik és a végtermék újra oda köt ki, ahova való!


Majd rád unn idővel, csak, hogy válaszoljak is, az igénytelenségedre!

2019. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Lehetetlen úgy szakítani hogy ne bántsd meg.
2019. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg, és úgy tűnik, hogy csak szórakozom vele, de egyáltalán nem így van. Tény, hogy meggondolatlanul mentem bele a kapcsolatba, de más 16 évesen sokkal többet pasizik, ne én legyek már a példa a fogyasztói társadalomra, ő az első barátom, és mindjárt fél éve járunk. Csak már valahogy nem szeretem, ő viszont még mindig nagyon lelkes, de szeretném minél kevésbé megbántani mert nagyon rendes és tisztel meg minden.
2019. febr. 16. 21:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Az érzélemeidet próbáld tisztázni felé! Elég szomorú, hogy próbál rendes lenni veled, te meg egyszerűen csak rá untál, nyilván jobb kell nála, és te is így gondolod, nincs is köztetek semmilyen formában szerelem, vonzalom, nem is volt sose!

Bár később bánni fogod, hogy nem találsz jobbat nála, tuti ez lesz, de hát kinek mi.


Csak kipróbáltad milyen is egy kaland, ez nem elítélendő, de hát a másik érzelmeit is vegyük figyelembe, mielőtt kalandot igyekszünk keresni valakiben!

2019. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rossz ötlet volt összejönni, de azért nem csak én vagyok a rossz aki kihasználja szegény fiúcskát. Tényleg azt hittem, hogy szeretem, és mivel még nem voltam igazán szerelmes szerintem érthető ha tévesek az érzelmeim. És nem csak ráuntam, mert elegem volt abból, hogy valaki szeret, neki is megvannak azért a hibái, csak nem azért jöttem ide hogy őt szidjam hanem csak segítséget kértem, mert tudom hogy nem lehet fájdalommentesen szakítani, de szeretném a lehető legkevésbé megbántani. Nem azért nem tud boldoggá tenni, mert túl nagyok az elvárásaim hanem csak nem illünk össze. Fél év alatt az ember egyre jobban megnyílik a másik előtt és ő nem az akit eleinte megismertem és szerintem én se olyan vagyok akire neki szüksége lenne. Csupa jó szándék vezeti mindig de lassan meg kell játszam magam mellette ha nem akarom hogy rosszul érezze magát amiért nem kacagok a viccein, mert sokszor annyira gyerekes, hogy ennyiért hisztibe kezd hogy miért nem tartom viccesnek amit mondott. És nem érti meg, hogy azért mert járunk nem kell mindig együtt legyünk főleg azért mert osztálytársak vagyunk de ő mégis mindig nyomul, akárhol vagyunk ha éppen beszélek is valakivel csak úgy odajön és elkezd beszélni és meg ölel meg egy beszélgetés közepén le akar smárolni, és ha nem hagyom, mert valaki mással beszélek akkor megsértődik. Próbáltam már megbeszélni vele de meg van győződve hogy ha járunk akkor ő sokkal fontosabb mint a barátaim vagy bárki más és egész nap vele kell legyek. Nem azt akarom mondani hogy én egy teljesen komoly és érett felnőtt vagyok mert egyáltalán nem de igyekszem nem gyerekesen kezelni egy kapcsolatot... Szóval kaphatnék egy kis segítséget is a bűntudat mellé?
2019. febr. 17. 08:56
 8/12 Bogus20 ***** válasza:
100%
Ha szakítasz vele kerüld ahogy tudod, ne beszélj vele, ha nem muszáj és nehogy azt mondd neki, hogy " de azért maradjunk barátok"... Így neki is könnyebb lesz.
2019. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tudlak érteni szinte teljesen. Fel kell nőni egyszer, addig lesznek ilyen gyerekes döntéseink, ez van.

Hát a válaszodból kiindulva valószínűleg ha gyerekes és könnyen felháborodik, akkor valószínűleg érzékeny természetű. Így a legnehezebb nem megbántani, ha egyáltalán lehetséges. Nem tudsz mást csinálni, beszélned kell vele, és hagyni, hogy történjen, ami történni fog. Te megpróbáltad a legpuhábban megközelíteni, dehát ez olyan ilyenkor, mintha egy párnát raknál egy zuhanó ember alá. Ez az élet sajnos.


Dee hátha minden oké lesz, hajrá. :)

2019. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Leginkább azért van ez szerintem mert ,hogy állandóan a nyakadon van nem? Ezért nem jó osztálytárssal összejönni🤷🏼‍♀️ Ha ez miatt behisztizzik ,hogy már pedig neki kell a legfontosabbnak lennie neked akkor ez elég szemét dolog tőle miért nem tudja tiszteletben tartani ,hogy neked kell egy kis tér és nem kell a nyakadon lógnia mindig🤔ezzel ő is kezdte tönkre tennie a kapcsolatotokat.

Mikor szándékozzol szakítani vele? Jól átgondoltad mielőtt megteszed?

2019. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!