Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitsak a baratommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak a baratommal?

Figyelt kérdés

Szoval. 3 honapja kezdtunk el beszelni, 8 napja vagyunk egyutt. Abban a 3 honapban mindennap beszeltunk, sose hagytunk ki egy napot se. Orakat beszeltunk, stb.Talalkozni is sokat talalkoztunk. Egyfolytaban ra gondolok, nagyon szeretem.

Viszont szeptemberben szakitottak az ex baratnojevel mert a csaj megcsalta ot. Tavkapcsolatban voltak egyutt azt hiszem 9 honapot. Mondta a fiu, hogy nagyon szomoru volt a szakitas utan es a maszturbalast is abbahagyta egy honapig azt hiszem.

Amikor elkezdtunk beszelni, eleg gyakran felhozta az exet. Mi mar az elejen elkezdtunk kavarni, smarolgatas ujjazas de meg nem szexeltunk.

Nemreg elmondta nekem, hogy mikor meg csak beszelgetni kezdtunk kiverte az exe kepeire.

Viszont 1 honapra ra, miutan elkezdtunk beszelgetni torolte az exet mindenhonnan miattam (akkor meg nem voltunk egyutt). Elotte meg baratok voltak, video chateltek is.

Visszaneztem a beszelgetesunket messengeren es december 29. ora 14 alkalommal hozta fel az exet. (Elotte levoeket nem adta ki, pedig akkor tobb volt)

Tegnap is felhozta, januar 26-an is.

Mondta, hogy ra akar irni hogy megkerdezze, hogy jol van e (csaj Kinaban el es ugye most ott a coronavius).

Mit csinaljak? Siras hataran vcagyok. En tenyleg nagyon szeretem, csomoszor vele almodok, elmondtam neki a legnagyobb titkaimat es o is az oveit. Nagyon oszinte velem... De mindig felhozza az exet. Viszont kitorolte miattam... Nem tudom. Ja es, mikor meg baratok voltak az exevel szakitas utan (mikor meg nemreg kezdtunk el beszelni, talan miutan mar beszeltunk es 3 hettel ra) azt hazudta az exenek, hogy van baratnoje. Az exenek most van pasija. Ekkor meg nem voltam egyutt a baratommal.



2020. febr. 2. 13:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es mindketten 17 evesek vagyunk.
2020. febr. 2. 13:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi jövője. Szakíts mielőtt elmélyed.
2020. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Kiégtem, mint a Notre-dame. 17 évesen, hogy nem tetted még le a diplomát, simán meg lenne rá minden esélyed! :o
2020. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem off. Jelezd neki, hogy ez így nem lesz jó. Látszik rajta, hogy még az exéért van oda valamilyen szinten, te pedig csak pánikolsz.
2020. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jo tudom hogy valoszinuleg nagyon butanak hangzom, de ez az elso prkapcsolatm es elso hogy elmondtam a szexualis bantalmazasaimat kiskorombol. Es nagyon bizom benne, nagyon szeretem annyira kedves es mindig biztosra negy hogy nem eroltet ram semmit.... Akkor mindenki szerint szakitsak?
2020. febr. 2. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen
2020. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerette az exét és nem tette még túl magát rajta. Ha folyton felhozza vagy akár hozzád hasonlítgatja akkor az nem túl jó.

Az érthető hogy aggódik miatta, ha egy ilyen vírus közelében lenne a volt barátnőm, ha még rosszban váltunk is el, azért annyit megkérdeznék tőle hogy minden oké-e. Lehet ez csak az én hülyeségem, de azért nem kívánom senkinek a halálát vagy a megbetegedését csak azért mert szakítottunk.


Ami ezt a kapcsolatot illeti, szerintem is jobb ha szakítotok, miattad is. Nem vagy így boldog vele. Viszont szerintem beszéljétek meg ezt az egészet, mond el neki hogy ez miatt akarsz szakítani. És ha más probléma nincs és pár hét / hónap múlva jobban tovább tud lépni akkor akár újra össze is jöhettek. Ha úgy tetszik, csak tartsatok szünetet. Mert tény hogy ez a kapcsolat ezzel a problémával nem járható út, de csak ez miatt végleg szakítani is butaságnak tűnik.

2020. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor mindenki szerint jo az utolsonak az otlete? En nagyon szeretem, barmirol tudok vele beszelgetni csak rossz hogy meg mindig nincs tul rajta

De nagyon szeretnek vele egyutt lenni, ha mar elfelejti ot..

2020. febr. 2. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok szünetet az nem rossz ötlet.Viszont azt elmesélem,hogy velem is történt hasonló,bár mikor én összejöttem az akkori barátommal ő már közel 1 éve nem volt együtt az exével.Aztán az exe ráírt puszta kíváncsiságból hogy mivan vele..elmondta hogy van bnője (én)stb. Aztán napi szinten írkáltak, volt hogy a mosdóban "ragadt" a budin mert az exét kellett felvidítania aki épp összeveszett az akkori barátjával. Mikor már a végsőkig forrt az agyvizem megmondtam neki,hogy nem tetszik hogy az exével ennyit csicseregnek,fordított esetben nem tudom mit szólna. Közölte jó rendben lerendezi az exével és le is törli hogy boldog legyek....Direkt mutatta is hogy letörölte meg minden,aztán csak éreztem hogy valami nincs rendben.Mire végül kiderült,hogy letörölte de közben máshol még ugyanúgy beszélgettek (discordon..) amiről én persze nem tudtam,csak amikor a laptopján néztünk filmet és felugrott a kis ablak hogy az exe éppen üzenetet küldött neki......
2020. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Őszintén, nyílt lapokkal játssz. Mondd meg neki, hogy nagyon irritál ez a dolog, és lesz szíves mellőzni a továbbiakban, ha komolyan gondolja a kapcsolatotokat. Ha továbbra sincsen semmi változás, akkor szakíts csak vele. Szerintem.
2020. febr. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!