Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert ez az első a férfiaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ez az első a férfiaknak, ha ki lépnek egy hosszú kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani akarok de az ismeretségi körömben lévő férfiak hosszú kapcsolatban ha szakítanak, utána az első, hogy más nőket keresnek szexkapcsolatra. Köztük olyan is, aki azzal az egy nővel volt még csak szexuálisan együtt, akivel hosszú kapcsolatban volt. Csak én vagyok így vele, hogy egy darabig eszembe sincs massal semmilyen kapcsolatba kerülni?
2020. márc. 23. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem vagy vele egyedül, én is így vagyok ezzel. Az én volt barátnőm is egy héttel utánam már a Tinderen lógott és kajtatott magának pasit...pár hónapja meg még én voltam a szerelme. :)
2020. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván, nem csak te vagy így :D Ettől még sokan nem olyanok mint te. Miért? Mert a szex élvezet, lazulás, önbizalmat ad(hat), új élményeket szerzel, komfortzónát bővítesz. Nem kell ezt túlmajrézni
2020. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerű mert van akinek így könnyebb, ahelyett h sirat meg hasonlók alkalmi szexel pótolja azt aminek vége. De ez a kapcsolattol is függ h milyen volt az előtte, vagy milyen volt a szex jo/rossz/vagy semmilyen. De hát kinek mi.
2020. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne egyedül maradniuk, mire kellene várni?


Se nőnek se férfinak nem kell várni semmire, nem kötelező a brühühü brühühü időszak sem.


Nem kötelező és törvény sem írja elő, hogy egy hosszú kapcsolat után x ideig nem lehet senkid mert jesszus az milyen már.


Kész annak a kapcsolatnak vége. nincs mire várni.


Amúgy meg ez féltékenység amit az a fél produkál aki még egyedül van.


Nem kell, hogy valaki kínlódjon meg gyászoljon baromságok, élvezze az életet, megy tovább. Semmivel sem másabb ha egy hónap után lesz valakije.


El kéne már ezt az ostobaságot felejteni.

2020. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Én például egy hónapig nem voltam mással. Utána jöttek csak futókalandok. Nem akarok idealizálni egyszerűen voltak igényeim és kész.
2020. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez attól függ, mi volt a szakítás oka és mennyire szerettem az exet. Ha nagyon, akkor hónapokig képtelen vagyok ismerkedni...ha én szakítottam és már annyira nem érdekelt, akkor simán ismerkedek akár másnap is.
2020. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
szerintem ez inkább a nőkre jellemző, tapasztalatom szerint. szint még ki sem hűl az ágyuk az előző pasi után. amikor mentem a fiamért láthatásra elhozni, 2 hetente más cipő volt az előszobában:)
2020. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majdnem 1 éve lett vége a kapcsolatomnak, de azóta sem voltam senkivel. Mégcsak csók, randi semmi nem volt. És nem is látok rá esélyt, hogy lenne. Szóval ha csak minimálisan is, de megadatna, hogy valakit érdeklek én már nagyon örülnék...
2020. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 aztán a sok h*e meg megbánja és itt siránkozik, hogy ő "mindig csak szexre kell"
2020. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!