Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lassan 1 éve lett vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 éve lett vége a kapcsolatomnak, ez volt az első szerelem, első hosszú kapcsolatunk mindkettőnknek. Azóta nem beszéltünk, a héten egy buliban voltunk és azóta újra hiányzik és nagyon rosszul érzem magam. Hogy tudok örökre túllêpni rajta?

Figyelt kérdés
Kb fél évbe tellett mire túltettem magam rajta, nagyon szerettük egymást de nem passzolunk egymáshoz. Most viszont olyanokat mondott hogy mindig számíthatok rá, ölelgetett, megfogta a kezem és hasonlók. Bármikor meglátom újra előről kell kezdenem az elengedését és már elegem van, csak el akarom felejteni. Ráadásul képtelen vagyok más pasi felé érzelmeket kimutatni, pedig jó párral találkoztam azóta. Pszichológushoz kéne ezzel mennem?

2019. márc. 30. 22:23
 1/2 Laylah ***** válasza:
"Kb fél évbe tellett mire túltettem magam rajta"... rossz hír: nem, még nem tetted túl magad rajta. Az akkor következik be, mikor meglátod, és nem mozgat már meg benned semmit. Próbáld meg kerülni, ne kínosan azért, de hatékonyan. Plusz, nyiss új emberek felé, ne zárkózz el miatta. Idő, idő, idő... változó, kinek mennyi időre van szüksége.
2019. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha ittas az ember, előjönnek a mély érzelmek. És ha így ilyen érzelmek jönnek elő belőletek, akkor szerintem ez megérhet mégegy próbát. Persze ez nagyban függ attól is miért szakítottatok.

Ha úgy döntesz megpróbálod viszont ne ezzel kezdd, puhatold ki ő mit akar.

2019. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!