Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondolnátok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok erről az emberről?

Figyelt kérdés
2 éve egyutt voltunk 3 hónapig,aminek én vetettem véget mivel nem lehetett adni a szavára folyamatosan hitegetett,megbizhatatlan volt...lényeg a lényegben,hogy miután kimondtam,hogy vége azután még barátilag néha néha megkérdeztük egymást mi van a másikkal hogy van stb aztán egyszer felhozta ezt a témát kb 1 év után,hogy ő nem akarta,hogy szétmenjünk...és hogy valamit nem mondott el nekem...révén hogy első gondolatom arra esett,hogy biztos megcsalt egyrészt ezért sem voltam kiváncsi a magyarázatára másrészt pedig ennyivel később már mit számít? Én túltettem magam rajta,nem szeretem ha szorakoznak velem,igy megszakitottam vele a kapcsolatot de ezután is még időnként hivogatott aztán most is rámirt hogy szeretné tudni hogy vagyok....ti erre mit reagálnátok? Nekem egyertelmu jelzes ha valaki tobbszor nem veszi fel nekem a telefont gondolom,hogy nem kiváncsi rám...ő miert nem tudta ezt megtenni? Nem értem az indítékát az a legnagyobb rejtély számomra

2020. márc. 30. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Még utoljára egyszer meg akar kapni.
2020. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak kihasznál.


Ne légy ostoba, semmire nem kell reagálnod.

2020. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ne válaszolj és reagálj semmire hiszen nem véletlenül hagytad el.
2020. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ment a zöld kéz...az utolsó helyről is le szeretném tiltani ahol elér...valakinek valami frappáns búcsúmondat? :D
2020. márc. 30. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell búcsúmondat. A közöny tud a legjobban fájni.
2020. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon igazad van :D neked is ment egy zöld pacsi
2020. márc. 30. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. Annyi különbséggel, hogy nálam O lépett le. Utána neki is mindig eszébe jutott valami baromi fontos dolog, amit mindenképpen el akar mondani, aztán valahogy mégse mondta. Szerintem nem kell búcsúmondat. Mondjuk én az utolsó üzenetben megírtam, hogy nem vagyok kíváncsi már semmire, épp elég bajt okozott, de már nem fog, mert soha többé nem hagyom. Be is tartottam, semmire nem reagálok, de azért még mindig kitartóan próbálkozik 5 éve. Amúgy pont a kíváncsiságodra játszik, amit az utolsó mondatodban írtál. Ne dőlj be! Hidd el, akarmeddig is zaklat, meg lehet szokni, csak legyél következetes SOHA nem szabad reagálni semmit!
2020. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!