Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen emberről? Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Találkoztam utazás során egy nagyon érdekes emberrel, és nem tudom hova tenni a dolgot.

Arról mesélt, hogy milyen fontos az életben a hűség és kitartani a döntéseink mellett. Volt egy menyasszonya már vagy 10 éve, de úgy alakult, hogy szakítottak, azóta a nőnek már van férje. És itt jön a fura dolog, a férfi azóta nem kezdett ki senkivel, és nem is akar. Azt mondta, ő már talált valakit akit szeret, neki elég volt egy életre egy szerelem, és ugyanúgy hűséges marad a nőhöz annak ellenére is, hogy ő már mással boldog.

Nagyon sokat dolgozik elvileg, ezzel tereli el a figyelmét a testi vágyról meg a magányról. 35-40 között lehetett.


Van ilyen? Vagy csak kamuzott? Ha igaz... nem tudom eldönteni hogy ez nagyon szép dolog e, vagy nagyon beteges.


2016. jan. 4. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, hogy milyen, az legyen az ő dolga.
2016. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ez már tényleg a lúzer kategória.

Az oké, hogy lelkiekben hűséges a nőhöz, és, hogy nem talál senki hozzá hasonlót, ezt még el is hiszem, de testi vágyak pont azért vannak, hogy engedjünk nekik. Ez a hülye önmegtartóztatás semmi jóhoz nem vezet.

2016. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Így akarja megkímélni magát a csalódástól. Csak az a baj ezzel,hogy annak sem ad esélyt, hogy a boldogságot megtalálja. Ezt ő hűségnek nevezi, én inkább gyávaságnak.
2016. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Vannak emberek, akik önként és dalolva vállalják magukra a mártír szerepet, ettől értékesebbnek, jobbnak érzik magukat az átlagembernél..


Számomra ez elég felfoghatatlan hozzáállás az élethez, de ettől függetlenül létező jelenség.

2016. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, szeret szenvedni. Hagyni kell, sosem lesz képes kapcsolatra.
2016. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!