Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja azt egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt egy lány hogy van pasija, ha közben nincs is? Ti mit gondolnátok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egy lány azzal nyit ha megszólítom hogy "Bocs de van pasim!", aztán nem egészen 24 óra múlva kiderül (megbízható forrásból) hogy nincs is neki? Manapság már annyi tisztesség sincs az emberekben hogy annyit mondjanak hogy "Bocs, nem akarok veled ismerkedni."? Miért kell a kamu? Miért mond ilyet valaki? Ti mit gondoltok az ilyen emberről?

2018. nov. 12. 22:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%

Ilyet én is láttam már. Beszélgetéskor többször említette...


Pár nap múlva jött hozzánk egy új kolléga, "Mr.Jóképű" és akkor hirtelen már nem volt... Össze is jött vele rögtön. A "van" duma meg fent volt tartva a többieknek akik nem "Mr.Jóképűek", hanem sima emberek...


Beteg világ ez.

2018. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%
#1: az ilyen csajnak remélem a pasija is hasonló igazságtartalommal mondja azt, hogy ő az egyetlen :D
2018. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező ne vedd ezt támadásnak a lányok részéről. Ez a "bocs de van pasim" duma egy védekezés a lány részéről. Régebben én se értettem, hogy egyes lányok miért hazudják ezt. De most hogy már lányként egyre többször ismerkedek fiúkkal. Kezdem megérteni ezeket a lányokat. Vannak srácok, akiknek hiába mondod, hogy "Bocs, nem akarok veled ismerkedni" akkor is tovább próbálkoznak, zaklatnak és nem, vagy csak nagyon nehezen lehet őket lerázni. Azok a lányok, akiknek volt már szerencséjük az ilyen típusú fiúkhoz, azok már inkább ezt a "bocs, van barátom" szöveget nyomatják, hogy elkerüljék ezeket a kellemetlen szituációkat/személyeket.
2018. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

Azert mert igy veglegesre akarja mondani hogy lekopj. Ha csak annyit mondana h nem jossz be, akkor probalnal valtoztatni az idealja fele. Ezt nem akarja mert akkor kiderulhet h csak a kulsosegek erdeklik.


Masik valaszolo: ilyesmi kolleganom nekem is volt. Nála a "kollegaval nem" volt a szoveg. Rá 3 hetre vajon kivel randizott ha nem egy kollégaval? :)

2018. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%

#4


És gondolom teljesen véletlenül pont a legsármosabb-legjóképűbb fazonnal...


Bár ebben nincs semmi elítélendő, csak rossz, mivel többségünk mindig is a "többiek" kategória lesz.

2018. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Mert számára az a nincs is többet jelent mint te. Nem kamu!!!!
2018. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vegleg szallj le rola.
2018. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy írták ez amolyan védekezés a nemet nem értő debilek ellen !


Nem tetszettél neki ! És így egyszerűbb volt neki mintha utána kezded hogy de miért nem ??? Meg pl próbálnál utána változtatni a külsődön és újra megkeresnéd hátha úgy már jó , ami nem lenne és az kellemetlenebb mint egy gyors kegyes hazugság hogy van már barátja !

2018. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolja, hogy így kevésbé fáj neked;

szóval szerintem ez ilyen kegyes-hazugság-féle akar lenni.

2018. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Mert jobban tisztelitek egy másik férfi "tulajdonát", mint egy nő szabad akaratát.
2018. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!