Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a kleptomániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a kleptomániás barátnőmet?

Figyelt kérdés

Egyszer bajba kevert. Rendőrségi ügy lett belölle.

Mit tegyek? Szeretem őt.



2020. ápr. 2. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen, igen.
2020. ápr. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: Ezt te tudod, a te életed. Én szakítanék.


Hosszabb válasz: Az első kérdés hogy te így szeretnél-e vele lenni, mert hosszú út vezet ahhoz hogy javuljon a helyzet, ha egyáltalán valaha fog. A második az, hogy van-e igénye arra hogy kezelve legyen és javuljon az állapota, vagy nem érdekli. Ha vele maradnál, de ő nem akar kezelésekre/terápiákra járni, nem akar javítani magán és nem tesz érte hogy jobb legyen, akkor nem tudsz semmit csinálni, értelmetlen vele maradni, mert csak szétcs*szi az életed.


Ha a maradás mellett döntesz és ő elfogadja a kezeléseket, számíts rá hogy pokoli nehéz lesz továbbra is az életed mellette (persze ez attól is függ mennyire rossz a helyzet nála, de inkább állj így hozzá, hogy ne érjen meglepetés).

2020. ápr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább segíts neki, és vidd pszichomókushoz.
2020. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd ha téged is meglop, nem lesz kérdés..

Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, segíts kezeltetni, bár nem tudom, van-e gyógymód erre?

Nekem párom volt kleptomán. Sajnos hosszú idő után bukott le, már házasok voltunk. Vitt mindent, válogatás nélkül. Volt, hogy kisebb összeget csórt el, volt, hogy egész havi fizut, pénztárcástól. Ezen kívül ékszereket, könyveket, sőt, egy egész szatyornyi intimbetétet is (férfi az illető)gondolom, valamelyik ri.ancának vitte, mert mint kiderült, nőzött is és betegesen hazudozott. A tőlem lopott holmik általában a családtagjainál vagy nőcskéinél kötöttek ki. Volt, hogy úgy rángattam el a rendőrségre, de nem sokra mentem sajnos.

Végül úgy dobtam ki szó szerint, mint macskát szarni! És még pampogott, hogy neki járna (!!) A video meg ágyneműk, stb. Most a sokadik nőt szivatja.

Nem hiszem, hogy az ilyenből lehet még értelmes ember. De ahogy gondolod..

2020. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!