Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon miért csinálta ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálta ezt az ex barátom? Egyáltalán nem tudom hova tenni az egészet.

Figyelt kérdés
Szóval még nyáron találkoztam egyszer az ex barátommal kettesben. Elég sokat beszélgettünk, és elmondta, hogy alakul most éppen neki az egyik barátnőmmel valami (én erről amúgy nem tudtam, meg is haragudtam a barátnőmre hogy nem mondta el, de most nem ez a lényeg, az egy másik történet). A találkozásunk után írt egy bejegyzést a blogjába, amiben rólam is róla van szó és arról, hogy még mindig van köztünk valami fura. Szerintem időközben elfelejtette, hogy nekem van hozzáférésem a blogjához. Aztán pár héten belül összejöttek a barátnőmmel. Már több hónapja együtt vannak, én meg kíváncsiságból megnéztem hogy fent van-e még az a bejegyzés a blogon, azóta törölte...
2020. ápr. 7. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként gondolom azért törölte, hogy a barátnője nehogy meglássa.
2020. ápr. 7. 19:41
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem meg azért törölte, mert nem hozta meg benned a kívánt hatást, nem tudott felcsigázni ÉS másodsorban rosszul mutatna a rezuméjében az eset.
2020. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy felejtette, tudta hogy nagy eséllyel elfogod olvasni. Mégis ki a f**z olvasná a blogját ha nem azok akiknek megmutatta?


Arra volt hogy ilyen bullshit szövegekkel megtartson opciónak ha a barátnőddel nem jött volna össze. Nem így lett, összejöttek, úgyhogy a bizonyítékot le kell szedni, nehogy sírás legyen belőle.

2020. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!