Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek szeretet valaha,...

Szerintetek szeretet valaha, ha nem, akkor miért csinálta ezt az egészet és ha nem vonzódik hozzám, akkor hogy képes csókolózni velem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sikeres a nőkkel, sose jön össze egy normális kapcsolatom. Minap ismerkedtem egy csinos nővel, eléggé szép volt furcsálltam is mit akar tőlem, de összejöttünk, csók volt meg minden, de szex nem. 1 hónap után nem keresett, nem hívott, furcsálltam is miért. Egyik nap rákérdeztem, hogy most mi van, mi ez az egész. Erre mondja, hogy hát vége nem érezted és hogy mit képzelek, hogy ilyen kövér disznóval, mint én, egy olyan nő mint ő akarna is valamit tőlem, ébredjek már fel stb.... Nem értem mire volt ez jó? Ennyire megjátszotta volna azokat a forró csókokat?
2013. jún. 1. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit akart?Neked jò volt neki szintèn,de ennyi volt.Jò,lehetett volna akàr korrekt is.
2013. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!