Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt barátom? Kezd ijesztő lenni.

Figyelt kérdés

3 héttel ezelőtt szakított velem a barátom, elég sok ideje voltunk együtt, de neki elege lett a vitákból és szakítani akart. Én ezt el is fogadtam, hiszen láttam rajta hogy időre van szüksége, fájt de belementem az egészbe. Szépen lassan kezdtem helyrejönni, de a volt barátom folyamatosan a házunk körül kering, házunk előtt ül. Levelet küld nekem stb.

Nekem borzasztóan ijesztő ez hogy szakítás után itt mászkál a hát körül, nem szól nekem erről, csak ha kinézek az ablakon ott van. üldögél magában, köröz a ház körül.

Nem tudom mit tegyek, beszéltem erről vele szépen, de csak kifogásokkal jött hogy miért van itt. Most már nem akarok szólni neki, de borzasztóan félelmes ez nekem, hogy nem tudok úgy kinézni az ablakon hogy ne lenne itt.

Amíg többen vagyunk itthon nem félek, de ha egyedül maradok félek hogy bejönne.


valakivel történt már ilyen? Tudtok tanácsot adni?



2020. ápr. 13. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki hogy ha nem tűnik el hívod a rendőrséget, mert ez zaklatás.
2020. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a zaklatás tankönyvi példája. Én feljelenteném.
2020. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd, amit az első és a második tanácsol. Előtte figyelmeztesd őt, mire készülsz, ha nem tűnik el a környékről.
2020. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De ha nem szeretnék rendőrséghez menni, más megoldás nincs?

2020. ápr. 13. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki a rendőröket amikor éppen a házad előtt üldögél. Ez a legjobb amit tehetsz.
2020. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Állíts fel csapdákat mint a Reszkessetek betörőkben. Biztos ami biztos.
2020. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb biztosra menni és feljelentést tenni, mert ez zaklatásnak minősül és nagyon nincs rendben.
2020. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz tőle, akkor ez a megoldás, ha csak zavar, akkor semmi dolgod. Én biztos szólnék a rendőrnek.
2020. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem akarsz rendőrségre menni, akkor legalább tudasd vele, hogy szedje el onnan a sátorfáját, mert rendőrt hívsz. Ha nem teszi meg, akkor Te, vagy valaki rokonod, ismerősöd bízzon meg verőembereket, hogy lássák el a baját.
2020. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Eddig az a megoldás született ha egyedül lennék itthon amikor legközelebb jön,hogy áthívok egy ismerőst.

2020. ápr. 13. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!