Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez miért ennyire elrettentő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért ennyire elrettentő, ijesztő?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, elég régóta dolgozok ahhoz, hogy legyen egy régi, nem szupermodern, de saját autóm, illetve hitelre egy házam, melyet minden hónapban tisztességesen fizetek. Biztos munkahelyem van, nem herdálom el a pénzt. Amikor ezeket meg tudják ismerkedés során a férfiak, az összes esélyem elszáll, miszerint túl komoly ez, túl fiatal vagyok ezekhez.
2019. nov. 2. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szép dolog, hogyha ezt elérted 25 évesen.
2019. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert sok korodbeli fél napig gamerkedik, reggel anyukája kakaóval ébreszti aki, a munkahelyre uzsit is csomagol neki, nálad túl magas a léc.
2019. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem úgy tették alád az autót és a házat, akkor ez csak annyit jelent hogy időben elkezdted megalapozni a jövődet. Gondolom már végeztél a tanulmányaiddal, már teljes állásban dolgozol. Ezt csak azért, mert én is nemrég kezdtem el dolgozni a szakmámban 24 évesen, nem rak alám senki semmit (sőt még nekem kell segítenem néha) de már látom hogy tudatos tervezés mellett lesz saját házam 2 éven belül, előbb azonban lecserélem az autómat. Ebben szerintem semmi elrettentő nincs, csak érett gondolkodásra vall, hogy nem csak úgy elvan az ember az életben
2019. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Ez magas léc, a legtöbb férfinak habár van autója, de 30 körül sincs még saját lakása, ergo komplexust ébreszt bennük, hogy kevesebbek. Odaköltözni nőhöz meg nem jó, mert érezteti majd h az ő lakásában élsz, fejedhez vághatja vitatkozásnál.
2019. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!