Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyha szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyha szimpatikus lenne nektek valaki, és kiderülne róla, hogy még nem volt barátnője, lenne bennetek előítélet és ijesztő lenne vagy inkább semlegesen állnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Mondjuk aki eddig az igazit kereste és nem akart még senkivel se összefeküdni, csak nem volt szerencséje és állandóan egy oldalú vonzalmakban ütközött ez a "nem tetszem azoknak, akik nekem tetszenének, de akiknek tetszenék ők nem tetszenek" dilemma volt jó sokáig.
2019. júl. 16. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Semleges.
2019. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Egy bizonyos kor után ez már ijeszto és furcsa mint jó dolog.

Vállalom a lepontozást /)

2019. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy írhattál volna kort. Olyan 35 feletti pasinál már elgondolkodnék.
2019. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Semleges.

Szimpatikus, tetszik nem érdekel a nemi előélete bizonyos keretek között.

2019. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindegy, hogy mit jelent az "igazit kereste". Ez általában azt jelenti, hogy van egy teljesen irreális elképzelése a párkapcsolatokról, és vagy hatalmas álomvilágszerű elvárásai vannak vagy éppen pont nulla elképzelése arról, hogy kit is keres. Egyik verzióval sem lennék kapcsolatban.

Én úgy alapjáraton úgy gondolom, hogy ahhoz, hogy az ember tudja kit keres és mit kell csinálni egy párkapcsolatban kellenek a tapasztalatok. Van mindenkinek egy elképzelése erről de amikor valós párkapcsolata lesz akkor jön rá, hogy nagyon de nagyon nem így működnek a dolgok és ezerszer többet kell egy kapcsolatba belerakni mint amit ő gondolt és máshogyan kell a problémákat megoldani. Ahogy mindenkinek vannak olyan sérülései meg negatív dolgai is amik csak egy párkapcsolatban fognak előjönni, és nem tud rajtuk addig túljutni amíg nem fedezi fel és érti meg ezeket. Én nem akarom erre a tanulási folyamatra rááldozni a kapcsolatot, nekem erre nincsen szükségem.

2019. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Örülnék neki
2019. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5 Szerintem az a baj, hogy külön szokták választani a barátságot a párkapcsolattól és nem az igazi érzelmek, ösztönök dominálnak, hanem az elidegenedés. Senkit se kell megtanítani azért, mert nem volt még senkije, ez alapból megalázó, mivel szerintem mindenkit egyenrangúnak kéne tekinteni és nem másként. Szerintem nagy baj az, ha valakire másként tekintenek, ezzel kiírtani egy jó kapcsolat lehetőségét. Azért se tartom ezt a tanítgatást létjogosultságnak, mert azok a párkapcsolatok a legjobbak ahol egymás barátai is. A legtöbb embernek voltak emberi kapcsolatai a szüleivel, rokonokkal, barátokkal és ez az alap szocializálódás benne van szinte minden emberben. Nem csak a párkapcsolatban kéne barátilag viszonyulni a másikhoz, de még a szülői kapcsolatban is, akkor lesz igazán lelkileg egészséges a gyerek, ha egyenrangúnak kezelik. E szellemiségben is szeretnék majd gyereket vállalni. Mivel a barátság is eléggé ösztönös, ezért a párkapcsolatnál sincs különbség.

Viszont van a párkapcsolatnak elidegenítő része az amikor külön veszik a barátságot a párkapcsolatoktól és belenevelik az emberekbe ezeket az idejétmúlt polgári férfi és női szerepeket mondván ez az alap és állítólag ezt kéne megtanulni. Hát én nem szeretnék egy barátságtalan szeretetnek hazudott párkapcsolatot és a barátomat is keresem a másikban. Komolyan a szeretetet is tanítani kéne? A szeretetteljes hozzáállás teszi az embert felszabadulttá. Ez a nincs kedvem tanítani hozzáállás egyrészt tévedés másrészt szeretet nélküli elidegenült hozzáállás is.

2019. júl. 16. 15:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Életkortól függ erősen.
2019. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, tanítani kell a szeretetet. Mert lehet jól és lehet rosszul szeretni. Egészséges és mérgező módon is.

De egy kapcsolathoz elképesztően nagyon nagyon kevés az, hogy szeretitek egymást. Ez úgy nagyjából az 5%-a annak amit tudni kell egy kapcsolatban.

2019. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem zavart. 12 éve a férjem. 😊
2019. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!