Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam egy csavóval, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy csavóval, aki hímsoviniszta, szeretett megalázni szavakban, és perverz. Szóval nincs rendben nála minden. Néha szokott keresni. Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
Viszont a problémám az hogy készített több szexvideot is kettőnkről, és benyögte hogy majd megmutatja az új páromnak. Azóta félek ettől, az uj párom eléggé labilis lelkileg. Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

2020. ápr. 13. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos sok mindent nem tudsz tenni, csak annyit, hogy felkészíted a párod lelkileg erre.
2020. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod az új párodnak, mi a helyzet.

Hidd el, ha nem tud mivel zsarolni, visszavesz.

Fel is jelentheted.

2020. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez törvény ellenes, ha van bizonyítékod arról, hogy fenyeget vele, akkor szerintem feljelentheted, a rendőrség pedig lehet lefoglalja az adattárolóit, pl telefon vagy számítógép
2020. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
új párom olyan mondott, hogy nagyon nehéz ezt elfogadnia h tudja nekem nem ő az első, így félek hogy kiábrándul.
2020. ápr. 13. 22:08
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! azt hittem a rendőrség nem tesz semmit
2020. ápr. 13. 22:09
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Elég gáz úgy gondolkodni, hogy neked valaki az első lesz. Mai világba? Mikor már 13 éves kislányok, sőt már 12 éves kislányok a faszt szopják, meg szexelnek? Nem azt mondom, hogy mindenki ezt csinálja, de ritka az, hogy 20 évesen még valaki szűz legyen.

Rohadtul nem érdekelne, hogy valaki volt már valakivel.

Engem csak az exem esetében zavarna, hogy én voltam az első neki, már rég nem vagyunk együtt, de valamilyen oknál fogva az élet újra összesodorna, nem tudnék vele lenni. Bántaná, és így is bántja, hogy más dugdossa a nőt akit szerettem.

2020. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Vannak izmos férfiismerőseid? Szólj nekik, hogy beszélgessenek el vele.

Feljelenteni ezért felesleges, mert semmit nem fognak csinálni. Ez zsarolásnak igen gyenge.

2020. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Szoval az egyik himsoviniszta utan osszejottel egy masikkal. Grat.
2020. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Utolsóval egyetértek. A "lelkileg labilis" többnyire egy másik személyiségzavaros embert takar. Én annyira nem aggódnék azon, hogy egyszerre két mérgező embertől szabadulok meg. Jó tanács: Amíg nem teszed rendbe magad ilyen pasik után, addig ne kezd új kapcsolatot.(Tapasztalat)
2020. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg megteszi az exed, akkor feljelented. Vagy talán elötte is megteheted.


És sajnos megint rosszul választottál :( lelkileg labilis emberrel, meg aki olyanokat mond, amit leírtál, nem kellene összejönni. Mártírkodik már az elején, ha valaki nem olyan tökéletes, ahogy ő azt elképzeli... ez csak rosszabb lesz.

2020. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!