Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított, mégis hiányzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, mégis hiányzik. Szeretném felhívni. De attól tartok nem venné szívesen. Volt már valaki ilyen helyzetben és akkor mit tett?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, hogy hiányzik, gondolom nemrég szakítottatok. Ne keresd, adj magadnak időt, jobb lesz majd, hidd el.
2020. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen természetes érzés, de attól még el kell fogadnod a döntését, és mindkettőtök érdekében ne keresd. Hívj fel helyette egy barátot, vagy beszélgess családtagokkal, ülj ki a napra egy könyvvel, nézz meg egy filmet, foglald el magad, hogy ne rá gondolj.
2020. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lányként talán jobb ha nem keresem.

Mégis jó lenne tudni mi van vele.

Azt mondta szakításnál,hogy valószínűleg még beszélünk.

Ez jelentheti azt,hogy majd talán keresni fog?

2020. ápr. 15. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A majd hivlak, majd beszelunk tipikusan azt jelenti, ugyse foglak, de ne ugralj. Sajnos.
2020. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legyen annyi önbecsülésed, hogy nem futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel!


Voltam ilyen helyzetben. Hát majdnem belepusztultam, de úgy voltam vele, ha el tudott dobni, akkor minek erőltessem rá magam? Úgyhogy nem vettem fel vele a kapcsolatot, amikor véletlen összefutottunk, elmenekültem. Pár hónap múlva rám írt, akkor adtam magunknak egy esélyt, de én magamtól nem kerestem volna soha többé. Felesleges volt esélyt adni, max. olyan szempontból volt értelme, hogy megfizettem a tanulópénzt, mert akkor se kellettem neki.


Volt még egy hasonló körünk, de több nem lesz.

2020. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. máj. 10. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!