Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezik ilyen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik ilyen, hogy valaki el van hízva, nincs pénze, nem tett le semmit az asztalra, mégis mindig a legszebb csajjal van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_rG7_xg3dV4

Ez elég elgondolkodtató. Tényleg elég csak kifejlesztened egyfajta szociális értéket és elfogadtatni magad egy baráti társasággal, és valahogy a középpontba kerülni, és akkor mindig bomba nőid lesznek?

Még akkor is ha egy elhízott, pocakos, pénztelen kis nesze semmi pasi vagy egyébként? A "társaság középpontja" szerep mindent kárpótol?


2019. jún. 20. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Ne irigykedj, csúnya dolog.
2019. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez valami gagyi reklám, kérdésnek álcázva.
2019. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a csajozós "mesterek" nagy b_llshitek. Kibérelnek egyik nap egy hajót vagy egy sportkocsit, feltöltenek egy ilyen blabla szöveget a youtube-ra. A nézettség megnő, bekajálja a sok elkeseredett ember. Ha szerencséjük van, még a néhány oldalas angolról tükörfordított pdf-jeit is megveszik és anyagilag megtérül a vitorlás/kocsi bérlet.... Nagyjából ugyanezt csinálják a politikusok is.. beszélnek zöldeket hihetően álcázva.
2019. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Mese habbal. Az van, konkrétan ismerek egy ilyen személyt, hogy meghívja erra-arra a nőket, fizet nekik, hogy tegyenek úgy, mintha a barátnői lennének, közben együtt vesézik ki a dagadék loser csajozási gondjait. 😄
2019. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Neked fizetnek a reklámért, kérdező?
2019. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Ez b..romság. Kamu.
2019. jún. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

“semmit nem tett le az asztalra”



Hát én a fél karomat adnám azért, hogy jó szociális érzékeim legyenek, jó kommunikációs készséggel (mert ez nem csak abból áll, hogy elfogadtatod magad) és a társaság középpontja legyek, de nem megy. Kíváncsi vagyok, hogy neked hogy megy, hogy ennyire leértékelōen beszélsz errōl a tulajdonságról. Társaság középpontjának is nem olyan egyszerū lenni, tehát mindenek elōtt én nem neveznék senkinek valakit, csak mert kövér csóró. Ettōl még lehetnek más értékes tulajdonságai, így nem egy semmi pasi, csak te vagy felszínes......

2019. jún. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincs az az isten, hogy megnézzem a videót, de már most szemet szúrt az "el van hízva" rész. Kíváncsi lennék, ez mit jelent. Itt GYK-n is még az ősidőkben hirdette magáról egy csaj, hogy az ő pasija milyen kövér, de mégis mennyire szereti meg milyen cuki kis puha macika. Akkoriban még jobban mertek az emberek képet küldözgetni az oldalon, így kérésre kaptam is privátban tőle egy arc nélküli, beazonosíthatatlan fotót a párjáról - nos, ha 15 kiló plusz volt rajta, szerintem már sokat mondok.
2019. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik. Csak a belső a fontos, jó humor legyen, legyen kedves, határozott, jól kommunikáljon, és omladoznak a nők, a férfinak nem kell jól kinézni, pénz se kell. Aki ezt nézi, már felszínes büdös kurwa.


Ezt akartátok hallani? Tessék... Remélem, szebb lesz a napotok, de egyszer úgyis fel kell ébredni...

2019. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Ja, #9 vagyok újra, ha a nők felszínesek, mert nem jönnek össze a vicces, kedves, csóró dagadékokkal/kertitörpékkel, akkor remélem, a drága férfiak példát mutatnak, és gond nélkül a kedves, jólelkű 120 kilós, 6 dioptriás szemüveges Szűzmáriákkal randizgatnak, és hívják meg őket erre-arra, meg viszik őket menő helyekre, mert a nőt meg kell becsülni.
2019. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!