Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő barátzónába tett, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő barátzónába tett, de most mégis akar tőlem valamit, csak szívat vagy nincs jobb szamár is jó esete áll fen?

Figyelt kérdés

kb, egy éve megismerkedtem egy netes társkeresőről egy nővel. A csaj az igazi természetes szépség, randin meg sem mertem mukkanni, egyébként is eléggé introvertált, félénk pasi vagyok. Előre tudtam, hogy egy ilyen nő biztos nem akar tőlem semmit, jól is éreztem, mert azonnal barátzónába tett, így megmaradtunk barátok, mivel az összhang megvolt. Sokszor beszéltünk facen, találkoztunk, beszélgettünk, neki voltak pasijai, de csak rövid kapcsolatok voltak ezek.


Tegnap összefutottunk és nagyon jól éreztük magunkat, nagyon sokat nevettünk hülyéskedtünk. A találkozó vége felé így rám nézett elmosolyodott és adott egy szájra puszit és azt mondta tök jó fej pasi vagyok és ha gondolom többet találkozhatnánk.


Ezt nem tudom hova tenni, hogy most akkor mi van, mit csináljak, per pill biztos troll az egész, ugyanis jóval szebb csinosabb nő mint én pasiban.


2017. ápr. 5. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig tetszel neki szerintem, mindenesetre ez nagyon jó jel mert az ember a haverjának nem ad szájra puszit úgyhogy hajrá! Drukkolok neked:)
2017. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dugás lesz a vége, szerintem még ebben az évben dugtok
2017. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
már megdughattad volna, ha nem vagy félénk.
2017. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na haver! Szedd össze a tökeidet, s ne félj. Szájra puszit, még a szüleiknek se adunk. Ha oroszok lennénk, lehet nem jelente semmit, de itt Magyarországon komoly jel. Figyelj, ha csak pótlék vagy, az se izgasson, élvezd ki. Ráadásul neked még oly sokat nem is kell kezdeményezned. Abban biztos lehetsz, hogy sok irigylőd lett. Sok sikert, gyerünk! Most ne kakáld össze magad!
2017. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Nekem egy komoly ellentmondás szúrt szemet:


"Introvertált, félénk pasi vagyok." vs. "Nagyon sokat nevettünk, hülyéskedtünk." Ráadásul tök jó fejnek tart a lány.


Te szimplán önbizalomhiányos vagy, ennyi az egész, egy jó nő meg felfedezte az értékeidet, amikkel nem vagy tisztában. Lehet, hogy már sok barommal találkozott, és értékelte, hogy te normálisan viszonyultál hozzá. A szép nők szívének meghódításához sokszor pusztán ennyi is elég. Nem tűnik a dolog szívatásnak semmiképpen, nyugodtan kezdhetsz reménykedni.

2017. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös, áruld már el kérlek, hogy itt hol a komoly ellentmondás, mert akárhogy keresem, nem találom.

Azt introvertált ember nem nevethet sokat, vagy nem tarthatják jó fejnek?!

2017. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Az introvertált ember baromi nehezen oldódik, főleg társaságban és főleg egy neki tetsző ellenkező nemű társaságában. És igen, jellemzően nem nevetnek sokat. Ott van az ellentmondás, hogy az introvertáltság zárkózottságra utal, ehhez képest meg egy fesztelen, kötetlen, poénkodós ismerkedést írt le a kérdező. Nem olyan zárkózott ő, mint ahogy magáról hiszi. Inkább egy kezdeti gátlásosság van nála, de ha egy jól irányzott kezdő lökést kap valakitől, akkor képes lesz feloldódni, ellazulni.
2017. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!