Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitől lehetek pont ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetek pont ezek után nyugtalan? Valami tipp hogyan ne őrlődjek ezen egész nap?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk volt párommal. 4 évig voltunk együtt, életemben vele éreztem először azt, hogy szerelmes vagyok. Ő a szakítás után pár nappal már másokkal volt elfoglalva, szexelt több csajjal is. Erre rá kb egy hónapra írogatni kezdett, hogy béküljünk ki. Nem vagyok rajta még túl, de érzem hogy kibékülni ezek után már nem szeretnék. Nagyon sokszor megalázott a kapcsolatban.

Eddig bevallom őszintén minden nap többször megnéztem őt a közösségi oldalakon, érdekelt kivel van éppen. Bosszantott.

Most éjjel nem tudtam aludni. Azon gondolkoztam miért szánok erre az emberre még ezek után egy percet is?!

Reggel felkeltem és mindent kidobtam amit tőle kaptam, írok naplót, amiben volt róla szó azt mind elégettem.

Most még is nyugtalannak érzem magam. Kb mint aki megbolondult. Úgy érzem még a gondolatot is ki szeretném törölni a fejemben hogy nekem valaha közöm volt hozzá.

Szerintem ma éjjel sem fogok tudni aludni.

Szerintetek mitől lettem pont ezek után nyugtalan? Van valami tippetek hogyan tudnám le nyugtatni az agyamat, hogy ne állandóan ezen kattogjak?

Köszönöm előre is 🙏🏽



2020. ápr. 16. 16:56
 1/5 anonim válasza:
100%

Harag, hiány, az elárulás és elhagyatottság érzése.

Először is nem ártana feltenni magadnak pár kérdést, és őszintén válaszolni rá.

Mit láttam benne?

Szerintem milyen irányba haladt a kapcsolat?

Miért szakítottunk valójában?

Ki a fene is volt ő igazából?

Vajon még mindig szeretem őt??


Ezek után fel kell dolgozni valahogy. Mindenki máshogy teszi, én például zenével, olvasással, és a Dark Souls 3-al kezelem magam.

A lényeg, hogy a saját magadnak adott válaszok alapján kell cselekedni, és jól jöhet egy kicsit a barátaiddal "lógni". Valamint ilyenkor tudod igazából megfejteni, hogy mit is jelentenek neked ők.


Remélem tudtam segíteni, ha pedig valami konkrét dologra kérdeznél rá, nyugodtan írj

2020. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ő talál magának nőket, párt, te meg még egyenlőre senkit.


Ha lefoglalnád magad, valaki mással akkor kevésbé lennél vele elfoglalva.

2020. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezek természetes érzések és el fognak múlni. Az első jól leírta. Még egy dolgot tennék hozzá: szakíts meg vele minden kapcsolatot, online is. Ne nézegesd a profilját!
2020. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha nem törődnél vele, merre jár és kivel. Hiszen ő sem foglalkozik veled, éli világát, nőzik. Nem érdemli meg, hogy emészd magad!
2020. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 paradicsom31 ***** válasza:

Szerintem az alábbiak a problémáid:

Haragszol, elkeseredett vagy, egyedül érzed magad, vagy egyfajta hiány utána, hiszen a 4 év az sok idő.


Magamból kiindulva mondom ezeket. 3 évig jártam valakivel, aki az exe miatt dobott

.. Ha gondolod írj privátban :)

2020. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!