Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem azt, hogy ismerkedek valakivel és mikor pont beleélem magam, megszűnik az egész?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapok arról szóltak, hogy megismertem egy srácot, minden nap beszéltünk, már-màr nagy szavak is előjöttek, azért nem a “ szeretlek” de olyan szívmelengető dolgok, ès nagyon beletudom élni magam.Túlságosan.Potyognak a könnyeim amikor megszakad a kapcsolat.

Ez ismétlődik újra és újra, pedig van, hogy a talàlkozóig sem jutunk el az illetővel, de pl. Olyan sokat beszéltünk telefonon, olyan napi kapcsolatban voltunk, hogy elhittem, hogy fontos vagyok.

“Minden jót” teljesen közönyösen, egy kis sértődöttségből kiindulva, mintha azt nem lehetne megoldani, szóval arcul csap a csalódás. Itt nem arról an szó, hogy èn mindig szerelembe esek, fizikai képtelenség lenne, csak elindul egy kis remèny ennek az irányába, amit nagyon elhiszek.



2020. ápr. 10. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig sz*rul esik és fog esni, érthető és normális reakció. Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni sajnos, menni kell tovább előre.


Abban fejlődj hogy feleslegesen ne éld bele magad, tehát próbálj meg egy x időtartamot megszabni magadnak. Ha addig nem akar találkozni vagy nem hív randira, akkor tudod hogy felesleges energiákat ölsz csak az egészbe, mert nem lesz belőle semmi.

2020. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ne csak a legjobb pasikkal ismerkedj, akik nálad jobb csajokat is megkaphatnak.

Szívesen!

2020. ápr. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban biztosra kell menned, illetve ne mondj el mindent fullra magadról, mert ezzel saját magadnak okozod a bajt, pont, mert nyitott könyvvé válsz, akibe belerúghatnak.
2020. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Na ilyenek történnek velem is férfiként. Hogy ez miért van az én sem tudom!

Arra már rájöttem hogy egyeseknek elég pár levélváltás, és megy a bensőséges hangnem. Sokszor furcsa is már-már, hogy nők olyan dolgokat írnak, vagy olyan hangnemben, mintha szerelmesek lennének belém, vagy egy pár lennénk. Aztán mikor már kezdjük megismerni jobban egymást, jön az üzenet, hogy ne haragudj, te jó ember vagy, minden jót neked , mégsem szeretnék találkozni veled.

Ilyenkor ez úgy ér mint a hideg zuhany! Nem tudom hogy akkor most mi van?! Tegnap még szerelmes szavakat írt, ma meg ellök.

Jó ember vagyok , de nem akarnak találkozni velem. Akkor kivel akarnak ? Rossz emberekkel?

Ehh , komolyan nem értem hogy velem van e a baj , vagy inkább velük?!

De ugyanígy ha eljutunk a randiig is , ott minden okés szerintem, jó a hangulat, azt mondja, találkozhatunk még. Erre vagy már másnap, vagy pár nap után leráz hogy mégsem, bocsika...

Szóval ja, én sem értem ezt.

2020. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Valami nem működik akkor. Akik nem akarnak találkozni, azok szimplán csak azért beszéltek veled mert meghallgattad őket, figyelmet adtál nekik, lényegében kihasználtak. A másik verzió hogy félnek, önbizalomhiányosak vagy akármi és nem mernek egy ilyen látatlan dologba belemenni. Rossz, de megesik mindkét nemnél. Ezért kell a találkára rámenni és nem levelezgetni, abból már sok lejön ha kiderül hogy az már nem fér bele neki.


Ha találkoztatok és azután lett vége, akkor az megint másik téma. Az is normális hogy van akivel egynél tovább nem mentek (nem kell ezen kattogni), de hogy mindig lerázzanak, ott már nem az lesz a hibás akivel találkozol. A randin nem működött valami, ami miatt nem akarják ezt tovább építeni. Pl. túl kedves vagy, alárendelt szerepet veszel fel, baráti vagy szánakozó érzést keltesz bennük, túlságosan nyomulsz, nincs kiállásod, bármi lehet. Nem lehet ezt így megmondani. Ha vannak barátaid, kérdezd meg a véleményüket hogy szerintük milyen kisugárzásod van, mi taszíthat el a másik nemtől.

2020. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!