Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak itt olyan párok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok, akik egyszer már szakítottak, de utána újból összejöttek, és minden jobb lett?

Figyelt kérdés
Ha igen, mivel lett utána jobb?

2020. ápr. 21. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Jezusom mennyi “csak a káposzta jó felmelegitve” választ fogsz kapni ezért 😂
2020. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem, mert én ebben a helyzetben vagyok, csak kíváncsi, hogy mennyien vannak így :D
2020. ápr. 21. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, sokkal figyelmesebb, kedvesebb lett. Egy darabig, utána visszatértem szexbaba és háztartási robot státuszba, azóta nem vagyunk együtt.
2020. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
En szakitottam, es azzal lett jobb, hogy rajottem, az idonkent visszatero lelki nyomorom nem a kulso tenyezoktol fugg (jelen esetben pl nem tole), tehat fszsag volt szakitani, mert nem o volt a hibas. Legkozelebb mar nem szakitottam vele, hanem felmondtam az epp aktualis munkahelyemen. Ez se volt epp konstruktiv problemakezeles, de itt legalabb nem bantottam senkit :D
2020. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 év kapcsolat után szakítottunk, 3 hónapot voltunk külön, aztán újra összejöttünk. Azóta jobb, jelenleg is együtt vagyunk. Tanultunk a hibáinkból és maximális odafigyeléssel vagyunk egymás felé. Én is sok mindent elrontottam, ő is, de szerettük egymást a 3 hónap különlét alatt. Nem ismerkedtünk, igazából csak lenyugodtunk és felismertük, hogy miken kéne változtatni.

Aznap mikor újra összejöttünk, egy szülinapi bulin voltunk és sírva borultunk egymás ölébe, hogy mennyire elbasztuk és mennyire nem jó külön.


Szerintem van az a szerelem, amiért az ember tényleg képes változni.


22L - 23F

2020. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!