Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel 10/10 volt a kémia, isteni a szex (tényleg maga a mennyország), akkor hogyan lehet utána úgy párt keresni hogy biztosan tudod hogy jobb/ugyanilyen már sosem lehet?

Figyelt kérdés

Tapasztaltnak mondhatom magam sok párkapcsolattal a hátam mögött, ezért írom mert ilyen nem hiszem hogy történhet mégegyszer az életben. Sokadrangú szexet amiben meg például a harmónia van ki akarna?

Azokból lesznek a lábvizes, megkeseredett, unalmas, elvált emberek.


Nekem a tűz kellene...


Valakinek TAPASZTALATA vagy olyan aki hasonló cipőben jár?

Nem incelekre és szűzfiúk tanácsaira gondolok :)


Köszi előre is.



2019. nov. 3. 01:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Ezen az oldalon szerintem nincsenek szűz emberek🤫
2019. nov. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

"biztosan tudod"


A gond itt az, hogy egy hitet valóságként kezelsz. Nem tudhatsz semmit biztosra.

2019. nov. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy meg a másik "gond" az elvárás. Ha elvárod, hogy pontosan olyan legyen, mint az előző, akkor tuti nem fogsz találni, és szenvedni fogsz.
2019. nov. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ritka az ilyen, de hidd el itt nem azzal van a problema hogy ilyet nem talalnal, hanem szimplan meg nem tetted tul magad rajta. Mikor szakitottatok? Irhatsz privatot is
2019. nov. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan olyan jó vagy rossz nincs ezt el kell fogadni. Nekem mindegyik exem valamiben kimagaslóan jó volt, valamiben meg kevésbé.
2019. nov. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Biztos, hogy van olyan, amiből nem lesz több. Én 40 évesen éltem át olyan ruhaletépős szexuális vonzalmat, ami mint valami mágnes vonzott hozzá. Annak ellenére tudom, hogy ilyet soha senkivel nem fogok átélni többé, hogy nem feküdtünk le végül. Tudom, mert bár volt részem őrületes szeretkezésekben, ilyet nem éreztem soha.


Hát ez van. Majd lesznek silány utánzatok.

Olyat még átélhetek, amiben már volt részem. Az se volt rossz.

2019. nov. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Volt több kapcsolatom, annál is több alkalmi vagy hosszabb szexpartnerem de egyetlen olyan volt aki első látásra mint egy mágnes vonzott magához. Valami magasabb szintű elemi erejű szexuális kapocs volt kettőnk között amit nem lehet megmagyarázni. Egyetlen nézésétől vagy érintésétől égett a testem és tocsogtam lent. Egymásnak estünk minden alkalommal amikor összekerültünk. Soha nem szexeltünk végül mert olyan magas fokra hágott az izgalmi állapot, hogy képtelenek voltunk kontrollálni a helyzetet és kisiklott az egész. De még az előjáték is ezerszer jobb volt mint a szex bárki mással. Volt részem jó szexben de ilyen tűzben soha semmikor senkivel.

Vele elváltak útjaink úgy hozta az élet és máshoz mentem hozzá de ő mindig ott van a gondolataimban és ez egy borzasztó teher. Vágyom rá nagyon sokszor, nagyon nehéz de valahogy úrrá kell lenni ezen, nem ösztönlények vagyunk. Az egyetlen megoldás, hogy kerülöm őt. Hiszem, hogy okkal nem lettünk soha egy pár és nekem más férfit szánt az ég. Aki egyébként szintén csodálatos ember, a szex is nagyon jó csak nem annyira elsöprően jó.

2019. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés. Mi ezért ragaszkodunk a párommal annyira egymáshoz, mert nagyon nehéz lenne másik ilyen kapcsolatot találni. Inkább megjavítjuk, amit lehet.

...de ha 10/10, akkor elvileg nem is kell másik kapcsolatot keresni, nem?

2019. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet biztosra tudni.

Engem már értek kellemes meglepetések ilyen téren, pedig én is azt hittem, hogy "ő volt az igazi", "többet ilyen sose lesz", "az ég is neki szánt", stb.

Utólag már nevetek, bármilyen fura, ez is 3gy jó 70%-ban fejben dől el.

2019. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Nekem kb 3 pasim volt, aki után mindig ott szomorkodtam, hogy ilyen jó úgyse lesz :((((

Ezt úgyse tudja senki überelni :((((

Senki nem ért meg engem annyira, mint ő :((((


És mindenkinél van jobb, minden téren, szóval nem kell nyivákolni.

2019. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!