Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy elhagytad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy elhagytad a barátnődet, mert azt gondoltad, hogy majd lesz szebb-jobb csajod is, de aztán nem lett, és utána már túl idős voltál és egyedül maradtál?

Figyelt kérdés
Ettől még az is jobb, hogy együtt maradsz olyan lánnyal, amilyen éppen összejött? Nincs idő a végtelenségig válogatni meg probálkozni, ha letelik az idő, és nem jutottál célba, akkor úgy jártál, nem?
2016. dec. 22. 11:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%
Mi az, hogy nem jutottál célba? Mi a cél?
2016. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
olyan lány, akinek van melle és nem hajlamos az elhizásra és az ágyban is épp tud kezdeni magával valamit.
2016. dec. 22. 11:36
 3/36 anonim ***** válasza:
47%
Egy feleség, két jelzáloghitel, 3 gyerek, négy kerék, és 5 karika. :)
2016. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
na igen, és ezt a sorsot is szeretném elkerülni
2016. dec. 22. 11:38
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz kérdés, mert sokan többre értékelik magukat, mint amennyik és valamilyen szinten meg kell maradni a valóság talaján, de azért nem maradnék együtt valakivel, hogy ne maradjak egyedül, vagy hátha ez a legjobb, amit szerezni tudok... Nagyon szeretem a párom és nem tudom elképzelni, hogy lehetne jobb. Persze, lehetne Jensen Ackles teste, de azért a realitás megmarad. :D
2016. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak ennyi a cél, akkor erre ott vannak a fizetős lányok, tehát tulajdonképpen kizárt, hogy ne érj célba.
2016. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%

"...van melle és nem hajlamos az elhizásra és az ágyban is épp tud kezdeni magával valamit."


Ezért cserébe mit tudsz nyújtani?


Ha magával kezd valamit, akkor felesleges vagy oda nem? :D

2016. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
67%

Igen, már úgy voltam mindegy ha egyedül maradok is, de vele tovább nem megy. Elváltam.

Tudatában voltam neki, hogy vagy egyedül maradok ezekután, vagy nagyon sokára fogok párt találni. Lassan 1 éve egyedül vagyok.

Vannak hobbijaim amivel lekötöm magam. Vannak dolgok amiket el akarok érni, vannak céljaim, terveim.

Az az igazság újra és ujra csalódnom kell az emberekben (ahogy viselkednek, férfiak és nők is) , lassan úgy érzem kilógok ebből a világból. Nekem a hagyományos értékek, dolgok, viselkedés a fontos, ami ma már hátrány. Mégsem akarok megváltozni, meg ugye nem is tudnék. Még annyira idős nem vagyok, most töltöttem a 34 et szóval még megtalálhatom az igazit. A remény még él.


Van két lányom, a szeretetük, és az hogy őket szerethetem, sokat jelent.

Akinek senkije sincs sokkal rosszabb helyzetben van,mint én.

Kérdésedre a válasz hogy jobb e bárkivel mint az igazival : nem! Nem jobb csak ideig óráig, aztán mikor sűrűsödnek a veszekedések, problémák, és megoldást nem találtok, akkor inkább érzi az ember hogy jobb lesz egyedül. Azt hogy meddig tudod kitolni a keresgélést, azt nem tudom, nyilván már 50 évesen nem azok a dolgok fontosak mint fiatalabb korban. Nem tudom, nem vagyok még annyi.

2016. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%

Nem barátnő, hanem feleség, de ja, volt ilyen.

Akkor se volt az esetem igazán, mikor elvettem, de aztán két gyerek és tíz év után én is azon gondolkodtam, hogy nekem ennél jobb nő jár.

Ebben "nagy segítség" volt egy kolléganőm, aki majdnem egy tizessel fiatalabb volt nálam, és egyértelmű volt, hogy bejövök neki és hát összemelegedtünk. Aztán mikor elkezdte mondogatni, hogy válasszak, hogy ő vagy a feleségem, akkor úgy voltam vele, hogy ő.

Igazából arra is gondoltam, hogy a feleségem még mindig nagyon szerelmes, legfeljebb megpróbálom, aztán ha nem, akkor visszamegyek.


Benéztem.


Először csak ideiglenesen mentem anyámékhoz, de ott ragadtam, mert a csajjal csak a gondok voltak. Állandó féltékenykedés, hisztik, és nagyon sokat veszekedtünk. A gyerekekkel se jött ki, úgyhogy vagy vele voltam hétvégén, vagy a srácokkal, és közben hallgattam, hogy mindig ő az utolsó.

Mire visszatáncoltam volna, addigra a feleségem összejött valami tenyészbikával. Gondoltam, majd szétmennek, azt kivárom.


A csajom közben állandóan hisztizett valamin, sokszor azon, hogy miért fizetek ennyi meg annyi gyerektartást, úgyhogy eléggé úgy éreztem, hogy a pénzemre hajtott volna igazán. Eleinte elég bőkezű is voltam vele, részben az én hibám.


Két év se veled se nélküled kínlódás után láttam egy képet a fb-ján: a szerelme megköszönte neki, hogy már fél éve együtt vannak. Így derült ki, hogy csalt.


Azóta hiába akarok ismerkedni, neten vissza se írnak, a kolléganők meg csak havernak tekintenek, de komolyan egyiket se érdeklem. Egy ideig volt szexkapcsolatom egy idősebb nővel.


Rájöttem, hogy a külső nem minden, és azóta se találtam senkit, aki a feleségemnek a nyomába érhetne, akár az ágyban, akár másképp. Már fb-on is letiltottam, mert volt amikor majdnem elbőgtem magam, amikor kiposztolt egy kajás képet, én meg eszem a paprikás krumplit. :(

Egyszerűen minden hiányzik a régi életemből: a jó kaják, a türelme, a zsörtölődése is, a bevállalós szex, hogy a legjobb barátom volt.


És amíg ő kivirult a válás után, addig én összejárhatok dugni egy szottyadt se.ggű vénlánnyal, mert másnak nem kellek. :(


Esélyem nincs, hogy még egyszer olyan párkapcsolatom legyen, amiben fele annyira is boldog vagyok.

A legszebb, hogy a gyerekeim is joggal utálnak. :(


41 évesen otthon élő, kopaszodó férfi, akinek jogsija sincs, nem hogy kocsija, de van két gyereke: nem kellek már senkinek. Egyedül fogok megrohadni anyáméknál, és esténként visszasírom, amit eldobtam.

2016. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
38%
Nem akarom elvenni a kedvedet, de ilyen leginkább csak a hollywoodi romantikus filmekben van. Persze előfordulhat az ilyen, de az olyan ritka, mint a zöld holló.
2016. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!