Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki pár hónap után szakított,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pár hónap után szakított, mi miatt tette?

Figyelt kérdés
Hirtelen döntöttél úgy vagy lassan vált egyre biztosabbá, hogy nem szeretnéd folytatni tovább? Nem bántad meg később?
2020. ápr. 22. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idő is elég volt ahhoz, hogy menthetetlenül tönkre menjen.
2020. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Volt pár. Pl rettentően unalmas nő. Egyszer éreztem hogy nem bírom .


Akkor. Elment egy tüntetésre. Na az se.


Akkor. 2 hónapja jártunk, szülinap, azt egyszer orditas es a kis szőke kislány egy rohadt nagy késsel kergette az apját .


Akkor . Első szex, a lány büdös volt. Amilyen szép olyan büdös többet nem talalkoztunk.

Mondjuk itt csak pár hét volt.

2020. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átverés/hazugság miatt

Lassan született meg a döntés hogy elég volt ebből

2020. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Unalmas volt a masik.
2020. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fél év után akartam szakítani, de kicsit több lett, mert meggyőztek az ismerőseim, hogy maradjak még vele egy darabig. Elég hirtelen jött, nem tudtunk egy problémával kapcsolatban rendesen kommunikálni, emiatt pedig besokalltam, és szinte egyik napról a másikra elegem lett belőle, és a szerelem átfordult haragba. Nem bántam meg, azt viszont bánom, hogy akkor még nem volt elég tapasztalatom ahhoz, hogy jól tudjam kezelni a helyzetet, és ne ez legyen a vége. Meg azt is, hogy ebbe a kapcsolatba is túl hamar ugrottam bele, csak hogy legyen már végre valaki, azért sem láttam tisztán már az elejétől fogva.
2020. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!