Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnapelőtt a barátom szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapelőtt a barátom szakított velem 4 év és három hónap után. Szerintetek mit tehetnék, hogy vissza kapjam őt?

Figyelt kérdés

2015 februárjában találkoztunk, ekkor ő 17 éves én 18 voltam. 2500km választott el minket egymástól , majd 1 év távkapcsolat után, úgy döntött hogy haza költözik hozzám. Külföldön élt akkoriban az anyukájával és az apja meg itthon volt így úgy döntött hogy hazajön.Az apukájával nem volt az igazi a kapcsolata ezért pár hónap együttlét után lassacskán itt ragadt nálunk a családomnál. A szüleim nagyon szerették őt , és ő is őket. Rengeteg jó pillanatunk volt. Az elmlt időben rengeteg stressz és felelősség érte őt... Ugyanis azzal hogy hazaköltözött belecsöppent a felnőtt életbe.Apja magánvállalkzó és neki dolgozott.Az apja rengeteg stresszt nyomott a vállára és 4 év után jelenleg most úgy érzi , hogy szeretne változtatni az életén , mert tudja hogy ha ezt így folytatja akkor végül idegösszaroppanást kap majd. Pénteken volt egy ferde esténk ugyanis a helyzetet nehezíti, hogy 4 év alatt a baráti társaságom is szinte hasonló ugyan az lett mint az övé. Pénteken egy társaságban buliztunk ( ami tudom hogy így utólag nagy hiba volt ), de meg akartam mutatni hogy erős vagyok,csak sajnos pont az ellenkezője sikerült.Akkor azt mondta hogy szeretné megpróbálni velem újra. A világ legboldogabb embereként jöttem haza szombat hajnalban, majd amikor felkeltem várt az üzenet , hogy beszélni szeretne velem. Azt mondta hogy jelenleg nem akar párkapcsolatot, nem akar senkiről se törődni, és hogy neki kell az egyedüllét ahhoz hogy össze szedje magát.Közölte velem , hogy ne gondoljam , hogy bennem van a hiba, meg hogy első nagy kapcsolatnak más ilyet csak kívánhat mint a miénk volt. Jelenleg nem érez semmit ... mert rengeteget stresszelt a munka miatt és teljesen a mélyponton van... szinte alig eszik vagy alszik valamit. Rengeteget fogyott. Én nagyon aggódom és nagyon szeretem őt, bár tudom hogy néha sajnos én sem segítettem azon a stresszen ami érte őt napközben ( ha tudnám megváltoztatnám... de sajnos már késő) Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy nem vesztettem el őt még véglegesen? Tudunk majd úgy találkozni, hogy lazán beszélgetünk? Jelenleg minden emlékem hozzá fűződik és sajnos olyan gyomor idegem van , hogy tegnap és ma már nyugtatót is kellett bevennem , mert nem tudok enni .

+ infó szombaton is közösen bulizott a társaság, de én nem mentem mert tiszteletben akartam tartani azt, amit kért. Hajnali kettőkor küldött nekem egy videót és írt is pár sort. Tehát annyira nem értem... annyira szeretnék bízni abban , hogy csak egy kis egyedüllétre van szüksége... de nem tudom hogy mit tehetnék ahhoz, hogy ne veszítsem el őt örökre.

Én L22 éves vagyok Ő F21.


2019. jún. 16. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A buliban talát egy jobbnak tűn ő partit, és ennyi. Ha vele nem jön össze, akkor talán te is jó leszel... sajnos így megy ez.
2019. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
AZ elsonek igaza van már mást keres, velem is eljátszotta ezt a barátom elment bulizni kiszemelt egy csajt és az elhesegette a kovetkezo nap meg még engem dug*tt ilyen az élet
2019. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem talált mást ... ilyenről szó sincs. Csakis azért voltunk a buliban mert nyitó party volt az apja bárjában. Nem hiszem hogy erről lenne szó...
2019. jún. 16. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Pedig ez így van,hidd el amit a többi válaszoló írt. Lehet,hogy még nincs neki senki,de MÁST akár,ez tuti. Jó vadászterülete is akad,az apja bárja. Lazán,kötöttségek nélkül szeretne keresgélni..
2019. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemérezsemmit. Sztem ez többet mond mindenszónál. Engedd el ha szeret megkeres.
2019. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!