Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy hónapja elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja elhagyott a barátom, mondván hogy már nem szerelmes, sőt már idmerkedik egy lánnyal. De a mai napig azonnal megnézi a storyjaimat, mindig ő az első. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Naponta többször is, mert ha több sztorit osztok meg az kívülről nem látszik, de azt is látja. Nem keres. Én szeretem, és nem értem mi ez.

2020. ápr. 27. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, én is megnezem az összes sztorit, mert zavar ha van "ertesitesem". Attól még a felére teszek magasról.
2020. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Mert még tini, mint a kérdésed is a story-ból jóslásról.
2020. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 neked is 220 követésed van mint neki? Marha időigényes lehet minden sztorit megnézni. Az enyémeket mindig 10 percen belül látja.
2020. ápr. 27. 18:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se jelent. Vagyis de azt, hogy azokban a percekben épp aktív. Ne képzelj ebbe bele többet, és ezt nőként írom.
2020. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Két varázsszó: TÖRLÉS, TILTÁS.
2020. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert attól, hogy többé már nem szerelmes beléd, nem válsz azonnal vadidegenné számára. Aki fontos része volt az életünknek, sőt egy szakaszban a legfontosabb valakink volt, az a szakítás után is a lelki életünk egy része maradhat egy darabig. Nem tudjuk rögtön kiradírozni onnan. Bizonyos mértékig azt is gyakran meggyászoljuk, akivel mi magunk szakítottunk. Elő-előjön a gondolatainkban, kíváncsiak vagyunk arra, mi lehet vele. Ez a folyamat akár egy-két évig is eltarthat.
2020. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Semmit nem jelent.


De neked sajnos igen...mert a törékeny szíved azt reméli, hogy visszajön hozzád, egy napon beállít és azt mondja...

" te vagy életem legnagyobb szerelme, tévedtem, hibáztam, rossz döntést hoztam, rájöttem, hogy csak te kellesz nekem"

2020. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 és ha nárcisztikus? Beszéltem róla szakemberrel, a nárcisztikus kapcsolati ciklusok többször körbementek. De most úgy éreztem amikor szakított hogy most komoly. Nekem furcsa, mert én csak akkor szakítok ha már látni se bírom az illetőt.
2020. ápr. 27. 18:48
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

#8: Valóban okozhatja az is az érdeklődését, hogy a hiúságát birizgálja, hogy kivel jössz össze őutána, illetve hogy epedsz-e még érte. De ez a lényegen nem változtat. Nem akar már többet kapcsolatot veled és nagyon valószínűtlen ilyen helyzetben, hogy vissza akarjon térni. Ilyesmi az emberek büszkeségét sérti, mert el kellene ismerniük önmaguk előtt is, hogy hibáztak. Senki nem akar saját maga előtt leégni.


Egyébként pedig veled ellentétben a legtöbben nemcsak akkor szakítanak, ha megutálták a párjukat. Egyszerűen elmúlhat egy vonzalom, kiüresedhet a kapcsolat anélkül is, hogy ellenszenv kialakulna. Szerintem az emberek legalább fele már emiatt is általában a szakítás mellett dönt.

2020. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nárcisztikus, akkor meg örülj neki, hogy megszabadultál tôle. Továbbra is azt mondom, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ne kínozd magad. Maximum akkor fog visszamenni hozzád, ha szex kell neki. De gondolom nem tartalék punci akarsz lenni, hanem igazi szerelemre vágysz.
2020. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!