Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire nem normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nem normális, hogy még mindig gondolok az exemre?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve szakitottunk, mindkettőnknek új kapcsolata van már rég, és amúgyse volt köztünk sose túl nagy szerelem, állandóan veszekedtunk, öltük egymást. Örülök, hogy már nem vagyok vele, semmi pénzért nem kéne vissza nekem,és ezt őszintén mondom.

De akkor mi a francert gondolok rá csomószor, miért nézegetem facen az adatlpját, még a barátnőjéét is, ráadásul undorral nézem őket. Nagyon rossz volt vele, és szakítás után békére leltem. Évekig voltunk együtt, mégis pár nap alatt kihevertem.



2020. ápr. 28. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Normális. Én pont így vagyok: borzalmas volt vele lenni, és legjobb dolog volt hogy külön váltunk, mégis sokszor eszembe jutnak az emlékek, énis nézem az adatlapját és valamiért zavar hogy új barátnője van. Valami rejtett dolog lehet ennek hátterében nemtudom..

21/L

2020. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kell nézegetned az adatlapját? Távolíts el a közeledből mindent, ami rá emlékeztet és vedd magad körül mindennel, ami az aktuális fiút juttatja eszedbe!
2020. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erősen hozzátesz ehhez az, hogy folyamatosan nézegeted mi van vele. Ne tedd, tekintsd úgy hogy nem létezik többé. Ez csak akarat kérdése, de ha ennyire nem tudod megállni, akkor tiltsd le. A toxic/sz*r kapcsolatot nehezebb elfelejteni, mert mélyebb nyomokat hagy (akár triggerelhetnek hétköznapi dolgok amik visszahozzák a rossz emlékeket).


Az hogy eszedbe jut vagy gondolsz rá, normális, nem fogod tudni kitörölni a fejedből a történteket. Nem térképeztük még fel teljesen az agyat, de olyat nem tudunk hogy lomtárba dobjuk azokat az emlékeket amik nem kellenek. Pontosabban egy ideig el lehet fojtani, de utána erősebben jönnek vissza, akár egészségügyi problémákkal megspékelve.


Mikor ő jut eszedbe, akkor próbáld az adott szituációt valami frissebb emlékre átevezni.

2020. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez most vicces lesz, de letiltottam a facemről, viszont van egy "hamis" facem, és azon viszont megint elkezdtem nézni. A rendesről tiltva marad, mert nem akarom hogy megtudja nézni.
2020. ápr. 28. 13:48
 5/8 Alessandro10 ***** válasza:

Szerintem még mindig nagyon szereted, csak a fájdalmaid miatt kizárólag a negatívumokat akarod észrevenni benne.

Vagy egy másik verzió, mely szerint nem tudtad magadban lezárni és őszintén elengedni. Talán jobb lenne, ha először saját magad önismeretét tennéd rendbe. Úgy felfedezhetnéd az igazi probléma gyökerét.

2020. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erről nekem egy mondás jut eszembe. "Rossz a rosszal lenni de még rosszabb nélküle."
2020. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 jezusom.. Sose szerettem nagyon, nemhogy még mindig....
2020. ápr. 29. 15:54
 8/8 Alessandro10 ***** válasza:
68%

Na ja. Nem szeretted soha, ezt mondod mindenkinek. Mégis állandóan kutakodsz utána, itt kérdezel róla, meg eszedben sincs elfelejteni. Fájó szakítás után gyűlöletet is érezhetsz. Nem vagy még túl rajta,fáj a szakítás (valószínűleg téged dobtak ki) és mindenkitől megerősítést vársz arra vonatkozóan, mennyire jól jártál azzal, hogy vége lett.

Ennek érdekében igyekszel úgy beállítani a dolgokat,miszerint annyira rossz volt vele, jobb is ha vége.

Nem irigylem az új párod, őt ugyanúgy nem szereted, mint az előzőt. Szerintem mutasd meg neki is az itt feltett kérdésed /Mennyire nem... /, utána nem sokkal már te is ex leszel.

2020. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!