Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális az, ha több, mint 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha több, mint 8 hónappal a szakítás után is állandóan a volt barátnőmre gondolok?

Figyelt kérdés

10 hónapot voltunk együtt és valamivel több, mint 8 hónapja mentünk szét. Még mindig ő teszi ki a gondolataim túlnyomó részét, gyakran álmodok is vele. Neki már van más. Próbáltam továbblépni én is és mást keresni, de egyszerűen nem tud úgy érdekelni senki más, mint ő. Rá vágyom, de a hozzá való ragaszkodást igyekszem tudatosan elengedni. Nagyon hosszúnak tűnik ez a gyászfolyamat, nem látom a végét.

Normális ez, ennyi idő után és ha hosszabb a szakítás utáni folyamat, mint maga a kapcsolat(mert gyanús, hogy hosszabb lesz)?


2018. jún. 30. 19:47
 1/6 NDSM ***** válasza:
100%
Igen lehet teljesen normális! A lezárás fázis mindenkinél és minden alkalommal más! Van olyan, hogy 1-2 évbe is bele telik!
2018. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Nehezebben engeded el őt sajnos. Ezen változtatni nem igazán tudsz mivel az értéseidet nehéz befolyásolni. Tanácsként annyit tudnék mondani, hogy próbáld lefoglalni magad, tanulj valami újat, keress valami új hobbit vagy ilyesmi és ez talán jobban eltereli róla a figyelmed. Még az is meglehet, hogy ennek a tevékenységnek a kapcsán ismered meg azt a lányt akivel majd a jövőben boldog kapcsolatod lesz, de ne próbálj meg görcsösen ismerkedni és csak azért keresni valaki mást, hogy majd ő feledteti veled mert ez általában nem működik..


Nekem volt egy olyan kapcsolatom egy lánnyal, hogy megismerés után ilyen három vagy négy hónapig csak barátok voltunk. Én ekkor még nem szerettem volna semmibe belebonyolódni, de a helyzet akkor megváltozott amikor ő kezdeményezte a szerelmet és a romantikus közeledést.. Szinte a semmiből nagyon közel kerültünk egymáshoz és csodás két hónapot töltöttünk együtt. Sajnos két hónap után közölte velem, hogy ő nem szerelmes belém és ki szeretne lépni ebből az egészből mert idővel sokkal rosszabb lesz..


Nos.. kereken egy évbe telt az, hogy túl tegyem magam rajta és ne gondoljak folyton arra, hogy mit rontottam el és milyen lehetett volna az életem, ha velem van.

2018. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 4éves kapcsolatomnak lett vége 8hónapja ugyan így vagyok mint te,én se tudok már mit csinálni neki van más vissza hallottam már sok minidenkitől.Nekem is van barátnőm elvileg vagy nem tudom mert elég komolytalan a lány...együtt is vagyunk meg nem is.Nem tudok már én se mit csinálni..én már odáig jutottam,hogy örömlányhoz megyek..hát ha ő el felejtetni majd velem vagy nem tudom de ez így már nem mehet 21F
2018. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A csoki és a csipsz mindente gyógyír.
2018. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem holnapután lesz 1 éve és 3 hónapja, hogy a volt párom szakított velem, de mai napig nem vagyok túl rajta igazán. Már kezdem feladni és nem is foglalkozni azzal, hogy még mindig belepusztulok, ha rá gondolok. És ez már jóóóval hosszabb, mint a kapcsolatunk volt. A vicces pedig az, hogy egy 3 éves kapcsolaton pedig 1,5 hónap alatt túltettem magam.


Kitartást! Ennél már csak jobb lehet.

2018. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Novemberben szakítottam vele, mert kilátástalannak tünt a folytatás. Megbántam, küldtem neki egy emailt, amire már nem reagált. Naponta gondolok rá, még mindig megkönnyezem. Fogalmam sincs mikor fogom tudni elfelejteni.
2018. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!