Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon az normális hogy anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az normális hogy anya és feleség létemre sokat gondolok a volt páromra?

Figyelt kérdés
Kezdem az elejèn, amikor megismerkedtem az exemmel. Első látásra szerelem. Vonzódtunk egymáshoz, kirándultunk, sok szèp közös èlményt szereztünk, anyagilag is jól èltünk. Nem volt okunk panaszra. Aztán összeköltöztünk. Pár hónapot bírtunk egymás mellett. Sokat veszekedtünk, de mindig valami kis apróságon. Ez addig addig ment, amîg összepakoltam és eljöttem. Utàna pár hónapig mèg tartottuk a kapcsolatot, aztàn vègleg megszakadt. Több mint 10 év telt el azóta, és neki azóta tartós kapcsolata sem volt ( közös ismerősöktől tudom) én nagyon sokat gondolok rá mostanában, pedig nekem már férjem és 10 hónapos babám is van. Férjemmel sosem volt meg az anyagi biztonság érzet, viszont a lelki annàl inkàbb és nagyon szeretem Őt. DE, fél éve hogy kiment külföldre dolgozni.. Azóta 3x jött haza pár napra. Amíg itthon volt egy pillanatig nem gondoltam az exemre. De most hogy nincs velem.... Szinte minden este eszembe jut hogy vajon mi van vele, mi lett volna ha anno mi kitarunk egymás mellett. Vagy mit szólna ha felkeresném, vajon hogy reagàlna? És arra hogy anya lettem? Hogy megkomolyodtam ès felnőttem. 32/N
2019. szept. 4. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális de nem az exed miatt hanem a jelenlegi kapcsolatod nagyon rossz irányba való haladása miatt. Teljesen természetes, hogy ha a párod messze van, nem találkoztok akkor kihül az érzelmi rész. Pár hónapon belül teljesen el fog tűnni. Annyit tudok erre mondani, hogy vagy a párod jöjjön haza vagy ti menjetek ki mert így nem fog működni. A vágyad tárgya nem az exed, hanem tulajdonképpen bárki. Azért az exed mert ő áll hozzád érzelmileg a legközelebb. És ez pont amiatt van mert az anyagi biztonság miatt a kapcsolatot gyakorlatilag kidobjátok a kukába. Ez csak rosszabb lesz és eljön majd az idő amikor nem az exed lesz a gondolataid tárgya hanem egy másik férfi akit megismersz és esetleg esély is lesz rá, hogy együtt legyetek. Szóval válasszatok, vagy az anyagi biztonság vagy a párkapcsolat. A kettő együtt nem fog menni mert már most kihült a dolog.
2019. szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Welcome to my life, szinte szóról szóra ugyanez a helyzetem és nekem sincs fogalmam sem, hogy mitévő legyek.
2019. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom irni mint az első válaszoló.Ha sokáig lesz külföldön a férjed,a házasságotoknak annyi.Ti nem tudtok kimenni hozza?Az exedre pedig azért gondolsz,mert hiányzik neked valaki,egyedül érzed magad.
2019. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!