Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom 3 év együttjárás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

A párom 3 év együttjárás után szakított velem az exe miatt, akivel 1 hónap múlva újra összejött. Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Addig kavart a háttérben, amíg ez nem lett belőle... Sose tudta magát túl tenni a szakításon, mindig tett róla, hogy szóba legyen.. Az exem tesójával lógott sokat, meg kirándulgattak, itthon erről is szó esett.. Addig művelte ezt, amíg az exemmel össze nem futottak egyik este, azt akarta tudni, hogy 3 ÉVVEL EZELŐTT MIÉRT SZAKÍTOTTAK..!! Érdekes, 3 év után nem tudta magát túl tenni? Engem kidobtak, ezzel a csajjal meg újra összejött.. Menni akarnak külföldre is majd.. Nagyon csalódott vagyok.. Egyszerűen nem tudom, hogy mi vezetett ide, hiszen én nem láttam a kapcsolatunkba bajt.. Lehet én csak ilyen figyelem elterelo voltam, és 3 évig az exére gondolt volna? Bennem kereste?

Az biztos, hogy nem akarok tőle semmit sem már, mert nagyon megbantott, és fáj most nekem ez :(

Veletek történt már hasonló?



2020. ápr. 29. 16:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Én mindent megcsináltam neki, főztem, mostam, takarítottam. Segítettem neki a fusi munkába. Mindig mindenben támogattam.

Ez a lány meg főzni se tud, egyszer se takarította ki exem szobáját, mióta együtt vannak. Buliról bulira jár, költi a pénzt, az exeivel kávézgat.. Az anyja tartja el.. Az anyja is hülye, az meg mindig új pasit visz haza..

2020. ápr. 29. 16:21
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

"Én mindent megcsináltam neki, főztem, mostam, takarítottam. Segítettem neki a fusi munkába. Mindig mindenben támogattam.


Ez a lány meg főzni se tud, egyszer se takarította ki exem szobáját, mióta együtt vannak. "


Lehet hogy mégsem anyukát, hanem jobb dugópajtit akart.

2020. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert egy kapcsolat nem abból áll, hogy főzöl, mosol rá.
2020. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. het en oszinten sajnalom a kialakult helyzetet.. nem lehet kellemes. De arra a kerdesedre a valasz,hogy miert tortenik ez veled, talan az, hogy ez sosem volt igazi kapcsolat vagy szerelem... Lehet problema sem volt kulonosebben koztetek, de talan azert mert nem volt eleg szenvedely.. ezert nem is cirkuszolt semmiert, mert nem igazan erdekelte hogy mi van veled, van mi a velemenyed a dolgokrol.. vagy mit csinalsz eppen. Tuti hogy voltak elojelek... es nem kellett volna annyira kiszolgald Ot.. mert ezzel totalisan visszaelt.. felnott ember, takarista ki a sajat szobajat O, es nyugodtan fozhet is, ha ugy van.. egy kapcsolat nem a rabszolgasagrol szol, hanem a kolcsonos torodesrol es tiszteletrol
2020. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
A szex jobb vele mint veled az anya-fia szerep.
2020. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szó sincs anya fia szerepről, én úgy gondolom, hogy egy több éves párkapcsolatban alap dolog főzni az embernek, kimosni a koszos munkásruháját, illetve tisztán tartani a házat.

Ezen kívül minden más dolog is megvolt, tehát sok időt töltöttünk együtt, barátokkal, kirándultunk, tehát nem voltam az "anyja".

A szex is jól működött köztünk.

Szeribtem az érzelmi elkötelezettség hiánya is volt ez a szakítás.. Lehet az ex izgalmasabb kapcsolat neki. Viszont annak a lánynak tudnia kellett volna 3 év után túl lépni, és nem belekavarni ebbe ilyen csúnyán..

De már mindegy, én nem kívánok nekik rosszat. Most ezt én szenvedem meg, de túl leszek rajta egyszer :(

2020. ápr. 29. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az alap, hogy nem attól függ kié a házimunka, hogy mi van a lábunk közt. Ha mindketten pénzt kerestek, mindketten dolgozzatok otthon. Jó nagy balek vagy, hogy elviselted, hogy házicselédnek nézzen aztán meg otthagyjon mint egy hasznát lábtörlőt. :/
2020. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, hogy ez az újra kezdett kapcsolata tartós lesz! A fenét! Örülj, hogy most történt és nem évek múlva.

Ffi.

2020. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Soha nem volt (vagy normális) kapcsolatod, ha 3 évig nem tűnt fel, hogy nem szeret. Nem a harmadik fél a hibás, te meg vond le a tanulságot!
2020. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!