Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy barátnőm 1 végi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátnőm 1 végi voltunk együtt szakítottunk és 1 hónap múlva összejött egy másik fiúval, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
a story az h nagyon jól megvoltunk,mindent megadtam neki amit csak tudtam,azt mondta h szeret és a vége fele többet veszekedtünk a kelleténél,lent volt egy buliban,utána lévő nap már nagyon hideg volt velem,és azt mondta nem érzi már azt mint régen,legyen spontánabb,régen izgalmasabb voltam,mert több helyre vittem,szakított velem és láttam h 1 hónap után összejött azzal a sráccal aki szintén lent volt abban a buliban,és kb azért mert a gyerek kicsit pénzesebb mint,de ez nagyon rosszul esett nekem,felejtsem el?

2014. máj. 13. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felejtsd.
2014. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Felejtsd el, csak játszott veled. Nem is volt szerelmes beléd, ha ilyen gyorsan új pasit szerzett. 18/L
2014. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igyekszem csak annyira nehéz mert szerettem/szeretem a lányt,de azzal h összejött másvalakivel ilyen rövid idő alatt,valamit kiölt bennem,és amikor rákérdeztem h van e másik fiú a dologban akkor szemembe hazudott h nincs nem alázna meg ilyennel,és h fiatal a szerelemhez,ő 21,én 23
2014. máj. 13. 11:52
 4/16 anonim ***** válasza:

Valszeg ez még nem szerelem,csak simán járogat valakivel. Figyelj ezen ne aggódj, nem biztos, hogy hazudott.


Nem érdemes mindenféle rosszat gondolnod róla.


21 éves, szerintem még túl fiatal,ahogyan te is :)


Hidd el,majd megtalálod azt,aki hozzádvaló.

2014. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit vártál hogy majd sírni fog utánad vagy mi?
2014. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szerintem se szerelem habár nem tudom,csak ez olyan rossz h mindent megadtam neki,és egy kicsit pénzesebb gyereket választott inkább velem meg helyre sem akarta hozni a dolgokat pedig,annyira ilyen szerelmes tekintete volt felém,de igazad van nem mondok rá semmi rosszat,de azért önző húzás volt szerintem,de persze tudom h egy másik nő eltudja feletetni velem,csak egyenlőre még nehéz
2014. máj. 13. 12:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ezek a pasik milyen hisztisek,bezzeg amikor ti léptek félre vagy ugyanezt teszitek akkor nem háborogtok mi?
2014. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Kedves #7-es!

Szerintem nem normális. Nyilván a fiú sokkal komolyabban gondolta mint a lány. Nyilván imponált a lánynak, hogy pénzes a pasi. Na ez a szégyen! Én csóró voltam fiatalon és én is szenvedtem emiatt. Mikor én piros versenybringával mentem csajozni akkor a konkurencia már gyönyörű új gyorsasági motorral.

Az, hogy csóró voltam arról nem tehetek, a srác sem tehet róla. Szar világban élünk, ha a pénz ennyire számít a csajoknak.

2014. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én pl még nem csaltam meg egy barátnőmet se,és nem hisztizek azért mert azt mondom h nem volt túl jó érzés h máris tovább lépett,és most nem is arról van szó h csóró lennék,csak a srác mondjuk pénzesebb a szülei miatt,engem csak ez háborít fel h nagyon jól megvoltunk ő gondolt egyet és akkor hirtelen már minden rossz volt,de igazatok van el kell felejtenem és csak a jövőre koncentrálni:)
2014. máj. 13. 12:22
 10/16 anonim ***** válasza:
8.as nektek meg a nők imponálnak nagyon ,nagy mellekkel szóval lapulj inkább
2014. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!