Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pozitív tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ti is ereztetek azt szakítás után, hogy egyszerűen nem tudjatok elképzelni, hogy mas férfihez/nőhöz erjetek, nyuljatok? Tehát nem tudjatok elképzelni, hogy más legyen a párod..

Jelenleg ezt érzem. Nem tudom elképzelni, hogy mást fogok tudni majd szeretni ennyire. Nem tudom elképzelni, hogy más fekszik majd mellettem...


Más is volt így? Aztán idővel mégis jött valaki, aki nagy szerelem lett?


Köszönöm!



2020. ápr. 30. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idő megoldja.
2020. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idővel mindig ez van. Majd ha távolabb leszel és gyengülnek az érzelmek, fokozatosan egyre jobban látod miért lett vége és mennyi mindent máshogy láttál mikor a kapcsolatban voltál.
2020. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek furcsa szakítás után, de idővel elfelejted az exet annyira h már mást is beengedsz az életedbe. Ez emberenkent más és más mennyi idő míg megemeszti a dolgokat. Kitartás hamarosan jobb lesz és jön majd valaki aki mindenben felül múlja majd az elődjét.
2020. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy egy igaz és egyetlen szerelem. Olyan van, hogy ha vki külsőre tetszik, szimpatikus, hasonló az értékrend, akkor meg/bele lehet szeretni. Ilyen emberből mindenkinek több száz lenne. Az más kérdés, hogy hánnyal találkozik. 6 barátnőm, és egy feleségem volt, mindet nagyon szerettem, de szakítás után nem tudtam elképzelni, h valaha bárkit is meg tudnék szeretni. Normális amit érzel, de ne aggódj, el fog múlni.
2020. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!😊
2020. ápr. 30. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!