Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex-visszaszerzés? Vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-visszaszerzés? Vannak pozitív tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Igazából privibe leszeretném irni valakinek a "kálváriámat", hogy ő mit gondola róla.

2018. máj. 1. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mondhatod.
2018. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
írhatod
2018. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meghallgatlak.
2018. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2018. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, jobban jársz, ha elengeded a dolgot, és nekiállsz más lányokkal ismerkedni. Ha nagyon akarsz is tőle valamit, jobb ha megszakítod vele a kapcsolatot, és majd jó pár hónap múlva megkeresheted, akkor is csak lazán dumálgass vele, ne visszakönyörögni akard magad, és még így sincs sok esély hogy vissza tudd szerezni.
2018. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 ös vagyok, most nézem a a kérdés nem írja hogy férfi vagy nő vagy. Ha nő vagy, akkor csak annyit érhetsz el, hogy néha lefektet azt annyi, szóval túl kell lépni.
2018. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta szakítottatok de azért hagyni kellene neki fél évet mielőtt újra akarod próbálni.
2018. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.=) Viszont azt semmiképp nem szeretném hogy visszakönyörögjem magam. Nem is tervezem. Igazából tényleg cska bánom hogy már nncs az éltemben, de már tőlvagoyk azon hogy sirjak utána, meg tudom hogy less majd más, nem utána sírok.
2018. máj. 1. 13:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Majdnem két hónapja szakítottunk, de igazából 4 hónapot voltunk együtt.
2018. máj. 1. 13:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Írhatsz, benne vagyok én is nyakig.


28N

2018. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!