Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves nő vagyok de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nő vagyok de még nem szeretnék gyereket. Mi a véleményetek arról hogy ha valaki később vállal gyereket? És nem csak a szülés miatt hanem, milyen "idősebb" szülőként felnevelni egy embert? Tapasztalatok? Pozitív, negatív?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy lelkileg, emberileg és anyagilag kb 4-5 év múlva vállalnék gyereket. Mondjuk most párom sincs :D de ha lesz akkor is később szeretnék szülni. Aki volt párom vele is csak 4-5 év múlva vállaltam volna be.

#gyerekvállalás #idősebb szülő
2018. okt. 9. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

35 éves korig nem vagy veszélyeztetett sem, a 3 évvel ezelőtti WHO tárgyalások alapján. Szóval nem vagy elkésve.

de 40 év fölött már ne...

2018. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
A kérdés inkább az, hogy a testednek mi a véleménye róla.
2018. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

az én menetrendem:


- 30 évesen férjnél, 33 évesen válás (megcsalt)

- 34 évesen megismertem a 2. férjemet, rá 2 hónapra terhes lettem (nem számítottunk rá, nekem az előzővel nem jött össze), fél évre rá esküvő

- mi továbbra is együtt, a fiunk 2 éves:)


nem vagyok feltétlenül követendő példa a gyors teherbeeséssel, de így alakult. egyedül is vállaltam volna a babát.

2018. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Járok rendszeresen szűrésekre. Nőgyógyászatira is. A nődoki szerint minden rendben velem :) Rendszeresen sportolok és figyelek a táplálkozásra is. Ilyen téren nagyon tudatos vagyok, mert nagyon szeretnék családot egyszer csak eddig nem volt lehetőségem rá. :(
2018. okt. 9. 15:40
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen rendben van. Jobb kicsit később vallalni hyereket, amikor már megvan az anyagi és a családi háttér, mint 18 évesen "potyogtatni". Ráadásul 30 éves még egyáltalán nem sok, bőven rendben vagy várni pár évig.
2018. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3-as: nekem is van egy ilyen opcióm is, hogy egyedül vállalok babát. Csak jobban szeretném igazi családként. Anyukám 3 gyereket nevelt fel. Úgy hogy az egyik testvérem értelmi fogyatékos, mozgássérült. Láttam példát, meg lehet csinálni. :) Erősek az anyukák :)
2018. okt. 9. 15:43
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Férfiként írom hogy 35 évesen se leszel még öreg! Ha az egészségügyi állapotod engedi, akár 45 évesen is szülhetsz, de ez már elvi kérdés. Nem célszerű túl későn szülni, mert akkor a gyerek fiatalon lesz árva, de kinek hogy alakul ez, van aki idős korára tudja bevállalni.
2018. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Csinálok én neked gyereket Babám, egy korúak vagyunk.
2018. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

A mostoha anyám 47 évesen szülte a legkisebb tesóm, aki tökéletesen egészséges és mivel a mostohám, "anyuka" alkat (ért a gyerekekhez és végtelen a türelme) így a legkisebbek sem szenvednek semmibe hiányt. Nagyon korrekten neveli őket. Persze ehhez kellett apám, aki a családfenntartó. 38 évesen jött az első közös gyerekük és lett 3 is.

Én nem látom őt öregnek, meggyötörtnek vagy fáradtnak. Sőt igazából nem sokat változott külsőre pedig a hajfestéken kívül nem használ kozmetikumot. 50 éves létére nagyon energikus, fiatalos... múltkor beszéltünk a koráról és akkor szembesültem vele, hogy egy 50 éves "néniről" beszélünk aki jó esetben 35-nek mondhatja magát. Nem tudom, hogy ez genetika vagy a gyerekek miatt van... De egy aktív 30as középkorú nőt látok nem egy vén, fáradt satrafát.

2018. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Anyukám 34 volt mikor születtem, apukám 36. Anyukám 14 éve halt meg, apukám 12. Nem mindenki jár így, de azért számold bele, hogy a gyereked mikor lesz nagykorú.

32/f

2018. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!