Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A vírus miatti távolság miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vírus miatti távolság miatt a szakításon gondolkodok, mert megszakad a szívem a hiánya miatt, hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Megszoktam, hogy hetente 4szer találkozunk, összebújva alszunk el, megyünk ide-oda

De már nem láttam őt 2 hónapja.

Ez nyomaszt és lelkileg felöröl


Lehet könnyebb lenne ha szakítanék vele.

Tudnék hatékonyan dolgozni és nem marcalgolnánk egymást lelkileg



2020. máj. 5. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

1. Nincs tiltva a találkozás.

2. Költözzetek össze.

2020. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ugye tudod, hogyha vége a karanténnak és esetleg eszedbe jut, hogy visszakapard magad, akkor valószínűleg nagyot fogsz koppanni. Szerintem ez nevetséges indok a szakításhoz és garantálom, hogyha megléped, akkor többet esélyed nem lesz a másiknál mégegyszer. Ennél nagyobb problémák is lehetnek egy párkapcsolatban, ha ennyi nehézség nem megy, akkor nyilván nem is kell együtt maradni, csak azért gondold végig, hogy a jövőben mit akarsz.
2020. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Ekkora hülye nem lehetsz!

A szakítástól pone ennyire szenvednél. Keress megoldást, ha heti 4x együtt aludtatok, akkor a szomszédban lakik. Miért nem találkoztok, költöztök össze?

2020. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes logika. A szakítás után ott lesz?🤔 Mert a hiányát az tudná betölteni. Maga a szakítás, amúgy csak formalitás lenne, semmin nem változtat. Kivéve persze, ha valaki mással akarod betölteni az űrt, és szeretnéd "legálisan" tenni. Akkor lenne értelme, így semmi.
2020. máj. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön él? Mert ha nem, akkor simán találkozhattok. A gyakorlatban bárhova mehetsz, senki nem fogja megkérdezni útközben, hogy hova mész és miért.
2020. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a veszélyeztetett kategóriába vagyok sajnos fiatalon és még a szüleimnél élek egyéb okokból. A csajom vagyis a ( volt) ezért szakított mert nemet mondtam a találkozásra ugyanis veszélyeztetett vagyok és a szüleim is idősek. Ő ezt nem értette meg egyáltalán és bután reagálta le tudatva azt hogy az ő szülei nem öregek. No komment. Ezért szakított velem mert én l*szarom őt és nem vagyok hajlandó vele. Az ilyen ennyit is ér számomra. És lehet mondani azt hogy akkor elkell költözni de látatlanba senki ne ítélje meg meg magyarázzon mikor nem tudja a hátteret. Szóval mi így jártunk mert egy éretlen pökhendi buta csajról van szó :/
2020. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Továbbra is kijárási korlátozás van Pest megyében. Tehát nem jöhet továbbra sem hozzá. 200 km van köztünk.

Mi betartjuk az előírásokat, mert idősek a szüleink.


Az összeköltözés nem megoldás, mert a kapcsolatunk nem áll azon a szinten.


Tehát ez az állapot még borzasztóan sokáig fenn fog állni.. S ez az elkeserítő. Mindig arról beszélünk h menniyre hiányzik a másik, csak sopánkodunk. Tehát a jelen helyzetben nem látjuk meg a pozitív dolgokat

2020. máj. 6. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Wtf nincs kijárási korlátozás május óta :D
2020. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!