Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Másfél hónapig beszéltem ezzel a lánnyal szinte minden nap. Találkoztunk is négyszer de nem történt semmi komolyabb. A probléma, hogy 3 óra utazásra lakott, szóval megszüntette velem a kapcsolatot gondolván arra hogy ilyen távolságban nem lesz semmi. Amit megértek, már az első héten bennem is tudatosult ez a probléma szóval csak barátkozni akartam, ezért nem történt semmi komolyabb. Csak sajnos már egy hónapja ennek a "szakításnak" és még mindig szar a kedvem ami elég idegesítő hiszen lassan tovább fog tartani a gyászom mint az idő amit eltöltöttünk "együtt". Hogy lépjek tovább? Azóta már találkoztam több lánnyal is de egyik se volt olyan kiemelkedő jellem.

2019. márc. 20. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy.. ha tényleg zavar akkor odaköltözöl
2019. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
( a többi mind kifogás )
2019. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából egy hónap múlva pont attól a várostól pár km távolságra fogok melózni ahol lakik mert csak ott van legközelebb szakmába vágó gyakorlat.
2019. márc. 20. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor talán erről tájékoztasd..
2019. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak másokat olvasva nem nagyon jönne össze megint ha egyszer már dobott. Azóta ha jól tudom volt vagy két palija. Ráadásul egy hónapja nem beszéltünk. Lenne értelme most írnom neki? Mert azóta szerintem elfelejtett még ha ő sem írt nem hiszem hogy érdekelném :(
2019. márc. 20. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!