Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy az exem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az exem az utcán nem néz rám és csak akkor köszön, ha én köszönök rá elsőnek?(bvebben)

Figyelt kérdés

Kisvárosban lakunk, nehéz elkerülni egymást.

1 évig voltunk együtt, úgy 2 hónapja szakítottam vele. Ha találkozunk ránézek, ráköszönök, azért nem vagyunk idegenek egymásnak, de ő csak foghíjasan köszön majd továbbsiet, ha nem köszönök neki ő sem. Mindketten felnőttek vagyunk, de ez nekem nagyon gyerekes.

Csak számomra normális, hogy köszönünk, és nem nézzük a másikat leprásnak??



2020. máj. 17. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem gyerekesség, minden joga megvan ahhoz hogy eldöntse kivel akar beszélni és kivel nem, kinek akar köszönni és kinek nem. Szakítottál, ami azzal jár hogy a múltjává válsz, innentől semmi közöd ahhoz hogy mit csinál vagy hogy áll hozzád.


A másik meg hogy lehet te már túlléptél, de ha szeretett, akkor ő még masszívan benne van a továbblépős szakaszban, valószínűleg nem sok kedve van nézegetni téged.

2020. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez csak nálam alap, hogy bárki akit ismerek(mégha nem is szívlelem) elsétál közvetlen mellettem, annak köszönök.
2020. máj. 17. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én is ezt tenném az exemmel.
2020. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudhatod, hogy őt lelkileg hogy èrintette a szakítás, ès jelenleg hol áll a továbblèpèsben. Pláne, hogy te kezdemènxezted a szakítást, könnyen lehet, hogy vannak mèg èrzelmei felèd. Lehet, hogy őt mèg lelkileg felzaklatja egy ilyen összefutás, azèrt nem tudja hogy viselkedjen, inkább próbál levegőnek nèzni.
2020. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se köszönök neki,sőt rá se nézek ,mert egy gyökér volt.
2020. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te se lehetsz annyira túl rajta, ha ez a dolog foglalkoztat. Engedd el őt gondolatban is.
2020. jún. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exed azért exed mert már semmi közöd hozzá. Gondolom nem szép szakítás volt.


Ha nem köszön, nem köszön ergo jelzés értékű hogy nincs közötök egymáshoz, kb ez az a szituáció mikor két ismeretlen megy az utcán vagy csak látásból ismerik egymást és a másik azt akarná hogy ismeretlenül foglalkozzanak vele, szimbolikusan értsd. Nem várhatja egyik a másiktól hogy foglalkozzon vele. Egyertelmu a jelzése nem akar veled foglalkozni köszönés szintjén se mert el akarja kerülni hogy te elkezdd kérdezgetni de mivel egy városba laktok azért van hogy látjátok egymást de attól függetlenül ő már csak az exed akivel te szakítottál hogy miért azt ti tudjátok de neked meg nem kéne ezen rágódnod, nem kéne vele foglalkoznod, se felvenned, se köszönnöd és nem kéne vele gondolat szintjén se foglalkoznod se a valóságba, hanem tudomásul venni, hogy ő nem kiváncsi rád. Nem akarja hogy foglalkozz vele ezért nem köszön. Vedd tudomásul és engedd el. Ennyi.

2020. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!