Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meg kéne próbálnom vele csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne próbálnom vele csak szexkapcsolatot? Mármint lakáson találkoznánk, szex, mindenki el. Semmi olyan, amit azok csinálnak, akik együtt járnak.

Figyelt kérdés

Van egy exem, akivel sosem voltunk "komoly kapcsolatban". De annyira jó volt vele a szex, mint senki mással. Észbontó élmény volt... Nagyon jól is nézett ki! Nagyon beleszerettem... De ő nem akart velem komoly kapcsolatot, azt mondta nem lett szerelmes belém...


Annyira szeretnék még lefeküdni vele, de félek, hogy a szexkapcsolat feltépné a régi sebeket, vagyis fájna a szívem, hogy nem járunk együtt. Nehéz lenne "csak szex"-ként kezelni a viszonyt. Pedig nagyon jó lenne! És még most kellene légyottot szerveznem, amíg mindketten szinglik vagyunk!


Neki még nem vetettem fel...


2020. máj. 19. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon beleszerettem..."

Ha dugsz valakivel kötöttségek nélkül, ő legyen az utolsó, pont emiatt.

2020. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát iszonyú nagy fájdalom lesz az, ha mással fog összejönni és téged meg eldob. Ha meg akarod kímélni magad egy nagyon durva érzelmi összeomlástól, akkor hagyd.

Ha viszont úgy gondolkodsz, hogy élsz a mának és annyira jó vele, hogy nem tudod kihagyni a tuti szexet, akkor élvezz ki minden percet vele. Úgy is rövid az élet.

2020. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Exel ne! Bárkivel lehet észbontóan jó a szex, csak idő kell hozzá.
2020. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leghülyébb ötlet. Már most odavagy érte, csak sz*rabb lesz.
2020. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Azt sajnos nem árultad el, hogy melyikötök milyen nemü?) De a "szex, mindenki el. Semmi olyan, amit ....." ha elég hosszan menne várhatoan nem lenne rossz terápia. Kiábrándulnátok egymásbol. Akármilyen jo is az a szex de a csak egy kuuurás de csak otthon mosd le magadrol azért kiábrándito ám!
2020. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet!

21 évesen volt hasonló húzásom, azóta eltelt 5 év, és baromira szégyellem, hogy eddig süllyedtem valaha. (természetesen a pasi már a kanyarban sincs)

2020. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5%
Nekem vadidegenből indult szexkapcsolat. 1 hónap, szerelmet vallott, aztán hónapokig húzta is az agyam, hogy szeret, de nem akar kapcsolatot..Sehova se mentünk együtt..3 hónapra abbamaradt a dolog, lett barátnője, össze törte a szivem. Ez után a 3 hónap után visszakönyörögtük egymást, de még mindig nem akart kapcsolatot..1 hónap múlva ki akartam szállni belőle..1 hét szünet..na aztán valahogy összejöttünk, igazából 2 év kellett hozzá, 10 éve házasok vagyunk és 2 gyerekünk van. Állandóan együtt vagyunk és még mindig minden nap szeretkezünk
2020. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!