Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a pasimmal szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a pasimmal szerintetek van remèny? Tènyleg nem szeret már szerintetek? Kicsit hosszú lett

Figyelt kérdés

Egy èvet voltunk együtt nálam lakott. Saját lakásom van hitellel. Annyit kèrtem ha ideköltözik akkor fizesse ő a rezsit +a kaja. Ez jól is ment míg neki a kocsijában kb majdnem minden tönkrement.


Heti fizut kap,nem tudott így rá fèlre tenni. Èn csinálom a jogsit ès vettem autót h használja akkor addig ,mert relatív nekem " tök mindegy" mikor veszem mert jogsi után úgyis kell. Kb 3 hétig ment vele.Elköltözött mert azt mondta nem szeret úgy,de közben mondta h a pènz miatt ő ezt már nem bírja. Mondtam neki h ha tènyleg csak a pènz a gond akkor nem kell fizessen semmit èn vele akarok lenni, mert szeretem.


A sok feszültsèg miatt kevés volt a szex, amit bánok h nem másztam rá csak láttam h fáradt meg nyűgös biztos nincs kedve, erre azt mondta h de ahhoz sose fáradt ( kb 2 perc alatt bealszik ha lefekszik)


Èn megígértem neki, hogy bèkèn hagyom nem is írtam,de mindennap órákat sírok, mert borzasztóan hiányzik és ez csakis az én hibám, és megèrdemeltem.



2020. máj. 23. 08:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Te korrekt voltál vele minden szempontból, de valószínűleg beletiportàl a férfi egojába, de attól lehet, hogy szeret.
2020. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De èn csak segíteni akartam :( mert akik szeretik egymást így szokás
2020. máj. 23. 09:17
 3/18 A kérdező kommentje:
Más vki?
2020. máj. 23. 11:29
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nagyon kényelmes életet élt, ez volt számára a legjobb melletted.


ÉS ezért benyögte párszor, hogy te vagy élete szerelme, a mindene a szíve csücske, a nyugalomért azért, hogy nincsenek végül is fontos feladatai azért megérte neki.


Vehetjük úgy, hogy csak kihasznált másképp.

2020. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha kihasználni akart volna mèg itt lenne.
2020. máj. 23. 12:48
 6/18 anonim ***** válasza:

"Annyit kèrtem ha ideköltözik akkor fizesse ő a rezsit +a kaja. "


Ezt úgy èrted, hogy az egèszet? Vagy csak a rá eső rèszèt (felèt)?

2020. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az egészet mivel a rezsi össz 40 ezer + a kaja ez változó.

Én fizettem a saját dolgaimat lakáshitel bérlet stb.

2020. máj. 23. 14:39
 8/18 A kérdező kommentje:
8 hónapig míg itt lakott nem is fizetett rezsit csak utána vállalta be
2020. máj. 23. 14:40
 9/18 anonim ***** válasza:

"Ha kihasználni akart volna mèg itt lenne." ....aranyom..már túl van azon.


Ő továbblépet éli boldogan az életét és nem érdekli te mit teszel mert neki jó.


Neked is ezt kéne.


De gyenge vagy és te még hónapokig pityeregni fogsz utána.

2020. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen fogok, mert szeretem nagyon. 😢😢😢 Tényleg igazatok lehet,de én ettől többet nem tudom mit adhattam volna
2020. máj. 23. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!