Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mesélnétek gyász szakasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek gyász szakasz leküzdéséről?

Figyelt kérdés

Ebben a fázisban vagyok most és ebben is még csak annyira az elején hogy rettenetesen rossz...


A szakitás tényét felfogtam már, bár magamban mindig reménykedek hogy ezt nem történik meg. Most ebben az új fazisban vagyok és nyilvám azért élem meg 100x rosszabbúl mert van egy egy éves kisfiam is aki így elveszítettem abban a formában amilyen forma a fejemben volt (tökéletes család ami nekem nem volt meg annó) persze ő neki én mindig ott leszek.


1 hónapja megállás nélkül sírok férfiként úgy hogy húsz éve nem sírtam kb...


Tudom hogy meg kell élni a "gyászt" és nem lehet-szabad átugrani mert annak késöbb lesz visszütése de egyenlőre nem látom a jövőt és sosem féltem de most rettenetesen félek...



31/f



2020. jún. 5. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom:(

Hosszú folyamat lesz. Teljesen természetes ahogy érzel. Elsősorban azt tanácsolnám, hogy a reményt tedd le ha már valóban nincs esély a kapcsolat helyrehozására. Mert amíg reménykedsz, nem fogod tudni teljesen elengedni. Ezután jöhet a gyászolás, jó pár hónap lelki nyomor. Érzelmi hullámvasút lesz...lesz olyan, hogy dühös leszel, lesz olyan, hogy akár depresszió közeli állapotban leszel, lesznek jobb napok is. Aztán ahogy telik az idő, ezek az érezlmi hullámok egyre kisebbek lesznek.


Nézz magadba is, hogy mi volt a te sarad a történetben. Valamint kezdd el kialakítani az új életedet.


Nyugodtan sírj, jó hogy kijön belőled a fájdalom. Beszélgess sokat a barátaiddal, családoddal.

2020. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A sírás egy szelep, amivel kiengedjük a feszültséget. Nyugodtan sírjál, teljesen természetes.

A szomorúságon és dühön át kell esni. Arra vigyázz, hogy ne fordulj az alkoholhoz. Ilyenkor könnyen ki lehet alakítani egy jó kis függőséget.

Ha már jobban érzed magad (de akár most is) gondolj vissza, vajon mi az oka a válásnak? Mert az hogy te úgy érezted minden rendben van, nem azt jelenti, hogy a feleséged is így érezte. Lehet, hogy neki "nagyobb a felelőssége" de mindig kettőn áll a vásár. Ha nem kutatod fel a hibáidat, és az intő jeleket, amiket nem vettél észre, a következő kapcsolatban ugyanezt fogod megélni. A hibákból (bármilyen aprók) vagy tanulunk, vagy újra elkövetjük őket.

2020. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Eleinte én is úgy éreztem nem tudom majd túltenni magam rajta amikor elhagytak. Azóta már nevetek az egészen, mekkora idióta voltam. 😁😄

Igaz,nekem a Családom volt a mindenem, éltem-haltam Értük,de egyedül nehéz működtetni egy házasságot. Ahhoz 2 ember kell.

Gondold végig a kapcsolatotokat, biztos volt valami, ami miatt így alakult. A világon nincs két egyforma ember, tudomásul kell venni, a párod más életet akar élni, mint Te. Engedd el, kívánd hogy boldog legyen!

2020. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat.


persze hogy 2 emberen múlik de itt nem erről volt szó sajnos... higyjétek el ennyi időssen már azért tudom hogy "másnak hazudhatok de magamnak nem".


Megismertem egy lányt aki mindent megtett azért hogy együtt legyünk és egy idő után legyen baba is. ( időben volt 33 ezért is sietős volt neki)


Amint minden összejött kifordult magából és ez az oldal hogy mindent megtegyen ez nem csökkent hanem szó szerint eltünt az ő oldalárol annyira nem nem túlzás 2 évig egy vad idegen ember voltam a z albérletünkbe a terhesség első hónapjától.


valóban 2 ember kell hozzá és ezt annyiszor el is mondtam neki hogy felfoghatattlan. Voltak rettenetesen megértő és türelmes időszakaim ( hónapok) amikor mindenre fogtam ezt ( első terhesség, hormonok, trimeszterek, nő ) tényleg mindent probáltam. De nem hatot, megprobáltam vele erről komunikálni az sem hatot, szisztematikusan elkezdtem mindenről leszokni ami rossz szokásom lehetett olyan szintre hogy már a végén sirva könyörögtem neki hogy nézzen magába mert valami rettenetesen nincs rendben vele.


De semmi.

Jelenleg én vagyok most abba a pozicióba aki sodródik az árral és bárcsak azt tudnám mondani hogy mind 2 en úgy látjuk hogy jobb ha ennek vége de én sajnos ha ki is mondom ezt mert ez igy kegyetlen mert ha látja hogy nekem rossz akkor mégjobban belémrug ez a tipus, akkor is én csak azért mondom ezt ki mert nekem nem volt más választásom szépen lassan igy irányitotta az egésszet hogy a vége ez legyen és barhogy erőlködtem nem volt más választásom.


Szóval az hogy mind 2 en hibássak vagyunk nyilván igy van. Az hogy ki mennyire vette ki ebből a részét az meg nem túlzás ha aztmondom hogy 90% - 10% százalékra ő nyert.


ÉS a végiggondolás... a leges legrosszabb része az egésznek...

Azt kell végiggondolnom most hogy ameddig "elérhetettlen voltam neki" addig imádott szeretett (ekkor még nem voltunk együtt) de amint terhes lett mert a gyerket mindennél jobban erőltette azután rengeteg példa volt elöttem és rengeteg ember hibájából tanulva tudtam hogy én mindent megteszek a családomért és ott leszek velük mindig. Ha ebből kell tanulnom most annyit tanulhatok csak hogy "ne add ki a szived nekik mert csak kihasználják és látják hogy annyira szeret hogy bármit meglehet vele tenni"


Legközelebb ha lesz ilyen akkor bulizgatnom kell, el kell járogatnom, figyelmet sem nagyon kell vennem róla amikor terhesen fekszik az ágyon és inkább ismerőssökkel lógni kell mert akkor "elérhetettlen leszek" legtöbben forditva esnek ebbe bele de én pont megprobáltam mindent beleadni de ez volt az én hibám. Mert ő 33 évesen társaságba vágyik , discoba vágyik és más srácoknak a visszacsatolására vágyik - ezeket kimondta és a más srácokat pedig nyilván nem mondta ki de lebukott amikor titokban mással találkozott és végig hazudta hogy hol van épp persze lebukott.



Az án esetemben nem jó végiggondolni mit ronthatott el az ember mert akkor abból az fog lejönni hogy máshogy kellet volna a terhesség első pillanatától hozzáálni...

2020. jún. 5. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
B@ssz oda az életnek. Sosem tudható, mikor kerülsz újra párkapcsolatban, aztán újra annyi az önfeledt bulizasnak. Én fél éve szakítottam. Volt két céges buli is, ahol kegyetlenül berugtam. Az egyiket kavartam a főnökömmel, a másik után a saját hanyasomban ébredtem, fel evre osszeszedtem vkit szexkapcsolatra, majd minden elmúlt. Kellett h kitudjam magam duhongeni, mert mocskosul bánt velem az exem. Megtettem, most pedig nyugodtan elem a mindennapokat, dolgozom, edzek, de nem ismerkedem. Csakis magammal foglalkozom, mert amit erőltetni kell, az sosem jó.
2020. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben jártam a szerelmi kötés segített azóta boldogok vagyunk
2020. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!