Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már az ismerkedési szakasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már az ismerkedési szakasz ilyenekkel indul akkor lehet belőle bántalmazó kapcsolat? Vagy csak én túlzok?

Figyelt kérdés
Még csak kevés alkalommal találkoztunk. Ő már az első találkozó után kiakarta tenni Facebook-ra hogy kapcsolatban vagyunk, de én nem akartam még az első randi után. Sokszor megkérdezi hogy egy nap mit csinálok, de ez lehet azért van mert csak érdeklődik. Van úgy hogy kötekedik pl. mondott már rám ilyet hogy butuska vagyok, de azt mondta viccelt. Leírja sokszor egy nap hogy mit csinál teljesen részletesen, és utána engem is megkérdezett mit csináltam. Egyszer elmentem nélküle valahová a szüleimmel míg ő dolgozott, és azt mondta, hogy én bezzeg jól érzem, míg ő dolgozik. Szinte állandóan szíveket küld, és leírja hogy szeret, és állandóan rám gondol.
2018. aug. 4. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Légy óvatos ezzel az emberrel. Egy komoly és értelmes, mélyérzésű srác nem így viselkedik az elején.

Azok viselkednek igy akik hamar megakarnak dönteni.

2018. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%
Beteges.
2018. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Barmi lehet belole

Mikor en megismerkedtem a felesegemmel akkor nagyon szegyenlos volt, kedves, engedekeny. Most meg sokszor kiabal ram meg parancsolgat :D

2018. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Beteg agyú az ilyen

Mániákus irányítás mániás minden lépésedről tudni akar

Uralkodni akar feletted

Ez meg csak a jéghegy csúcsa ennel csak rosszabb lesz a helyzet

Menekülj míg nem keseríti meg az eleted

Ne maradj mellette

2018. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer én is túllelkesedtem egy ismeretséget, meg is bántam alaposan. Mondtad már neki, hogy zavar a viselkedése, és vegyen vissza?
2018. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem megdöntésre játszik egyáltalán. Ennek súlyos figyelemhiánya van, esetelg egy kis személyiségzavara is. Cirkuszolni fog, valahányszor nem ugrasz neki azonnal. Követelni fogja a figyelmedet és a gondoskodásodat. Kisajátít és rádtelepszik majd.
2018. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha már ez felmerült benned gyanúként, érdemes hallgatnod a megérzésedre. Nem véletlenül teszed fel a kérdés magadnak és itt. A leírásod alapján szerintem nem teljesen százas a pali.
2018. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha már az eleje fos, minek folytatni?
2018. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Tapasztalat


Menekülj!!!!!!!


Ui ("még mindig van hal a tengerben")

2018. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

Jézusom, ezek a válaszok... meg a kérdés is. Mi minden nap beszélünk telefonon, mivel nem élünk együtt és elmeséljük egymásnak a napunkat. Ebben nincs számonkérés vagy efféle, ez tök normál. De nem is értem. Nyilván a csávó tartja a kapcsolatot és mi lehet aktuálisabb, mint mi volt aznap. Kérdező: számonkérő az ipse, vagy érdeklődő? Ez a nem mindegy. Amit a végén írt meg szerintem csak irigykedett, hogy a melóban rohad, ahelyett, hogy veled lehetne.


Ennyi rosszindulatú embert...


Mondjuk tényleg elég butácska lehetsz, ha magadtól nem tudsz megkülönböztetni egy pszichopatát egy normális érdeklődéstől. Ha nem keresne, le se szarna, akkor az lenne a baj.


Tedd amit jónak látsz, de ti nők mindent túlkomplikáltok.

2018. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!