Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Miért hagytátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért hagytátok el leggyakrabban a nőket?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Elhíztak.
Nem tudtak viselkedni.
Rosszul teljesítettek az ágyban.
Megcsaltak.
Képbe került egy még jobb nő.
Unalmasak voltak.
Túl nagy volt a távolság. (km)
Ki akartatok próbálni más nőket is.
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Mert nem működött a dolog, minden ember ezért szokott lelépni.


Lehetsz te a legcsodásabb testű nő, behódolhatsz mindenben a párodnak, lehetsz isteni az ágyban, hűséges, érdekes ... de ha nincsenek közös céljaitok akkor előbb utóbb el fog fáradni a dolog.

2020. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem lehetett megbeszélni, mindenen ment az énénén, te meg oldd meg egyedül, nyalogatták a fiúhaverokat, én meg féltékeny dög voltam, ha fájt, hogy náluk akarnak aludni. Emellett rohadt gusztustalan is volt némelyik, én vezettem a háztartást egyedül, munka mellett, ha nem akartam retekben élni.
2020. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
2-es, nálam is ez volt, a lány/feleség semmit nem csinált, ha mégis évekig hallgattam h 3éve egyszer felporszívozott, meg különben is én akartam saját házat/lakást, takarítsam én... vigyem ide, oda, nyaraltassam állandóan, fizessek minden, annak meg semmi nem jó, meg minden fickó jobb mint én... ha kigyurtam magam az a baj, ha nem akkor meg az, ő meg vékonyan, de mégis elhízva 1 szót nem lehet rá mondani, mert a nagy madam... megelégeltem, szívja más vérét, az lehet még pofán is veri. Az esetek többségében ilyen lányokkal találkoztam, ritka a kivétel.
2020. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, azóta nekem is lett normális párom, akivel együtt lehet csinálni a dolgokat és képes társként viselkedni.
2020. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én nőm igénytelen volt plusz trehany kombo. Sose takarított kb, főzni nem tudott de inkább lusta volt.


Jól nézett ki meg minden de kell a faxnak ilyen.

Kb már hánytam tőle mikor egyszerre láttam őt ahogy fekszik a kanapén telefonnal a kezében, és azt a sok mosogatnivalót mögötte(nappali konyha egybe van nálam)

2020. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
nah igen, ez a telefon meg a másik. A sok idiótának az élete a telefon, kb én is szembe tudnám köpni az ilyet, azt jönnek ezen a fórumon is, hogy szegény nők. A nagy fenét, nyomkodja a telefonját akkor, éljen álomvilágban azt majd kihullik 30-35 évesen, mert a kutyának nem kell az ilyen. Nem azért mert öregszik, hanem azért mert öregszik + retardált beteg.
2020. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!