Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Min szoktatok a leggyakrabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min szoktatok a leggyakrabban vitatkozni/civakodni a barátotokkak/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy melyik WoW kiegészítő a jobb.

Ennél komolyabb vitánk nem nagyon volt eddig. Vagyis inkább úgy mondom, hogy ami ennél komolyabb, azon nem civakodunk, hanem komolyan megbeszéljük.

Illetve 1-1 (nem komolyan gondolt) "$eggedet szétrúgom" beszólás jár nekem, amiért égve felejtem a villanyt gyakran, és neki, mert nyitva felejti az ablakot gyakran, de ezen amúgy csak röhögünk.

6 éve együtt

2018. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Komoly vita, civakodàs nem volt eddig. Az ilyen " popidat szétrugom" mert elfelejtette kivinni a szemetet, vagy " megharaplak" mert én mondjuk megint benthagytam egy üres tànyért vagy zacsit a hűtőben. :) 1,5 évig volt a baràtom ( pasim), 7 éve a férjem. :) remekül vagyunk. Ha 2 ember alapjaiban összepasszol abból nem lesz szappanopera meg dràma.:) Egyébként pedig tudni kell felnőtt emberekként kommunikàlni és piti dolgokat nem komolyan venni, humorral kezelni bizonyos szituàciókat. A civakodàs sehovà nem vezet, csak feszültséget szül, ami minden alkalommal rànyomja a bélyeget a kapcsolatra, és idővel túl sok lesz...

8,5 éve együtt.

2018. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon szereti, ha más nőkkel ágyba bújok. De mivel férfi vagyok, muszáj sok nővel szeretkeznem, hogy fenntartható legyen a libidóm. Nehéz egyeztetni ezeket a dolgokat...
2018. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a barátommal szoktam néha veszekedni, mert én létezem, ő meg nem..
2018. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!