Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, holnap találkozu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, holnap találkozunk, mi legyen?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a pàrommal, nem mennék bele bonyolult.


Holnap Találkozunk mert a kulcsa nálam van meg még pár dolga!


Szerintem megbánta, igaz én kerestem, de csak nem akartam tovább húzni a cuccainak őrizgetését és megemlítettem, hogy megbeszélhetjük és helyrehozhatjuk is a dolgot ha úgy van!


Mondta hogy mindenképpen személyesen akar velem beszélni! Nagyon hivatalosnak tűnt!


A szakítás oka hírtelen felindulás volt, hülyék vagyunk ,makacsok és önfejűek.


Gáz lenne ha csinosan felöltöznék? Ha nem látszódna rajtam, hogy megviselt?



2020. jún. 9. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha azt írom, hogy gáz, ha csinosan felöltözöl, akkor köntösben, papucsban fogadod?
2020. jún. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad te kerested, te ajánlottad fel, hogy akár vissza is fogadnád. Ő meg nagyon hivatalosnak tűnt. Te meg ki akarsz öltözni, hogy visszacsábítsd. Hát gáznak nem gáz, de igen kellemetlen lehet mindkettőtöknek, ha ő nem akarja visszacsinálni, te meg erőlködsz.


Inkább fogadd szolídabb ruhában, üljetek le, igyatok meg egy teát, kávét, és higgadtan beszéljétek meg. Mondd meg nyugodtan, hogy hiányzik, és szeretnéd még folytatni, próbáljátok meg helyrehozni, de azt is megérted, ha nem akarja. Ez sokkal értelmesebb lenne, mint a hirtelen felindulásból szakítás után hirtelen felindulásból szexi ruhával elcsábítani. Lehet utóbbi is összejönne, de utána mi lenne? Pont a probléma nem oldódna meg, ami miatt szakítottatok.

2020. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 9. 08:09
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szánalom kategória. Csak a kulcsért mennék a tag helyében.
2020. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ne oltozz ki szerintem se.
2020. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, kétségbeesett kapcsolatfüggő emberre vall az ilyen.
2020. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!