Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitott velem de ma talalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem de ma talalkozunk, szerintetek?

Figyelt kérdés

1 honapot voltunk egyutt ,vasarnap szakitottunk ,mert a kapcsolatunk elejen amelyik nap osszejottunk meg elotte mas sraccal is beszeltem akivel elotte kavartam es neki ez rosszul esett + a tavolsag 60km van koztunk kb ,hetvegen tudunk egyutt lenni es aztmondta neki ez nagyon rossz es nem akar szenvedni e miatt .. Pedig irja hogy szeret es tokeletes vagyok hozza meg ilyen dolgok , nagy nehezen belement hogy ma talalkozzunk en megyek hozza , de aztmondta biztos hogy nem lesz a valasza akkor is , es hogy hiaba erzekenyul el akkor is nem lesz .

Szerintetek mit tegyek? Szeretem es tudom hogy o is szeret . Nem akarom hogy vegleg elvaljanak utjaink . Mit mondjak neki amitol kibekulhet? Sokan azt mondtak hogy bizzak abban hogy eloben mas lesz ha szeret ..



2017. febr. 9. 08:21
 1/9 A kérdező kommentje:
19 l , 20 f
2017. febr. 9. 08:22
 2/9 anonim ***** válasza:

mond h szereted, neked nem probléma a távolság (60 km semmi alig 1 óra kocsival, akár suli után, 2 naponta is találkozhattok :D)

A kapcsolat elején sztem nincs is baj azzal h csak hétvégente tudtok együtt lenni. Sokak egy városban laknak, és mégis csaj 7 végén járnak össze...


ha ennyire nemet akar mondani, akkor nem találkozna veled ;) de ne szexelj vele! mert az is benne van hogy átmész megketyint és utána benyögi, áhh bocs de mégse....

Vagy megtart, de csak szexre...az sem jobb.

Szóval beszéljetek felnőtt módra, kinek mennyire komolyak a szándékai!

2017. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer megkérdezted. Ott válaszoltak is neked.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..

2017. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1 es koszi a valaszt ,csak felek ha mar igy eldontotte hogy nem lesz nem hatom meg sehogy :( szexelni nem fogunk mert nyilvanos helyen leszunk ,mondjuk mar szexeltunk szoval ez sem lenne baj ..

2 es igen ,de csak tegnap derult ki h a tavolsag is kozrejatszik

2017. febr. 9. 08:33
 5/9 anonim ***** válasza:

MILYEN távolság, bmeg?! 60 km, az semmi (mi 1000km-ről jártunk), de kifogásnak jó.

De minek alázod meg magad, miért futsz ilyen ilyen kisfiú után, aki mindenféle baromságokra fogja a szakítást?!

Kéne a halálnak...

2017. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert szeretem es o is szeret ! Neki meg nem volt tav kapcsolata ezert fel mert azt mondja csak szenvedne mert nagyon rossz hogy nem lathat mikor akar ..
2017. febr. 9. 09:08
 7/9 anonim ***** válasza:

"2 es igen ,de csak tegnap derult ki h a tavolsag is kozrejatszik"


Miért, eddig nem voltatok távol egymástól, hogy csak tegnap derült ki? Egyébként meg, mondhat akármit. Hiába mondja, hogy szeret, ha tényleg szeretne, akkor nem okozna neki gondot 60 km. Ő nem szeret téged valójában, ezt jobb elfogadnod. Keress másik srácot, aki szeretni fog.

2017. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Te eldöntötted, hogy ő szeret, ő meg azt döntötte el, hogy ennek vége.

Milyen csodaszövegre gondolsz?

2017. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha azt mondta, hogy mehetsz, de semmi értelme, mert nem lesz semmi, te meg el akarsz menni hozzá, akkor max időpocsékolásnak jó.

De miért mész hozzá, ha ő nem akarja?

60 km nem sok, de van, akit ez zavar, el kell fogadni, ezek szerint nem hozzád való.

2017. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!