Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnôm tegnap szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnôm tegnap szakított velem. Hogyan jöhetnék vele üjra össze? Ha folyton beszélek vele facebookon es barátilag találkozgatunk, vagy ha nem írok neki és nem is találkozunk többet?

Figyelt kérdés
Ha nem találkozunk esetleg meggondolja magát? Nem vesztünk össze, jóban vagyunk

2014. okt. 28. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit mindenképp várj ezzel... hagyni kell egy picit ülepedni a dolgokat :) És ha esetleg 1-2 hét után már nem akar veled lenni, akkor hidd el nekem hagyni kell az egészet, mert azzal hogy futsz utána neked nem lesz jobb. ha ő keres téged akkor örülhetsz, de na nem, akkor sajnálatbol meg ne legyen veled nem ... ?? :D
2014. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Szia

kb egy hétig ne is keresd, majd rájön, hogy hiányozni fogsz neki. Utána hidd el ő fog keresni!

2014. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miert dontott igy?
2014. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy másik fiú miatt is,meg már unta hogy nagyon sokat viccelôdtem. De nem vesztünk össze ettôl még jóban vagyunk
2014. okt. 29. 08:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikkel viccelodtel?
2014. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát például neonzöld sál volt rajta mondtam neki hogy ezt a szüleid adták rád láthatósági mellény helyett? Meg ilyen olcsó poénok de rengetegszer hülyültem ilyenekkel
2014. okt. 29. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ertem es szolt korabban h ez ot zavarja?
2014. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig ez vicces. XD

Mondjuk ha folyamatosan csak ilyen viccekkel bombáztad, akkor megértem, hogy másfele terelődött a figyelme. Gondolom a másik srác most amúgy is teper, hogy meghódítsa.

Beszélgess vele, főleg akkor, ha rád ír. Legyél kedves, visszafogott és akkor van esély. Csak nem biztos, hogy van értelme, lehet keresned kéne valaki olyat, akivel jobban egy hullámhosszon vagytok. :)

2014. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én is így döntöttem, találtam magamnak egy álom szép lányt vele beszélek most. Ha az előzőnek ez nem tetszett akkor nem, nem változhatok meg a kedvéért. Ha nem fogad el így, akkor így jártam nem változok meg
2014. okt. 29. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!