Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon friss. Szakitas fajdalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon friss. Szakitas fajdalmanak legyozese? Nem latok most ertelmet az eletembe amiert erdemes kuzdeni

Figyelt kérdés

Probalok pozitiv maradni de hiaba nezem pl ugy h majd jon vki mert addig maganyba szenvedek es olyan uresseg van.

Ha meg az a tanacs jonne h csalad, baratok... nem tudok nagyon tamaszkodni rajuk, nem foglalkoznak annyira velem h jo legyen es ha neha beszelnek is veluk errol attol meg rengeteg idom lenne maganyosan es uresen



2020. jún. 9. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
(Lany,20)
2020. jún. 9. 21:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálj társkeresőre és szorakozz
2020. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat csak attol h massl beszelek meg uresseg lesz es hianyozni fof es azlesz h vele akarok

Mert nemtudom meg teljesen elengedni foleg h kb megse beszeltuk

2020. jún. 9. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Fodrász, kozmetikus, körmös, masszázs, szoli, vásárlás.


Plusz tanulj meg újat sütni.


De ha nem esik akkor segíthetnél holnap a virágos kertet kicsit rendbehozni, és talán füvet vágni.

2020. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az idő segít. Én egy hétig voltam sokkos állapotban, utána jött a beletörődés. Hogy most már életben fogok maradni, azt kb. 3 hónap után éreztem. De nálunk ez már a sokadik kör. 2 éve tart, egyszer már átéltem ezt, de mivel mindig utánam nyúl, állandóan újrakezdődik. De többé nem lesz erre esélye, mert mindenhonnan tiltottam, személyesen meg nem mer megkeresni anélkül, hogy Fb-on előbb ne puhatolózna.
2020. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a gond h lezaras mgbeszeles nelkul mgrosszabb..

Mar 3 honapja kezdodott a folyamat es mostmar eljutott odaig h tenyleg nagyon komoly, eddig is ugyvolt de ott meg lehetett vna megbocsajtas /beszeles

Es nem tudom nagyon muvel elfoglalni magam..

Elozo kapcsolatom utan 6 honapig tartott es ugymond mostani baratom altal lett teljesen vege mikornmegismertem mar nem erdekelt az exem (nem egybol elso pasihoz hopp odaugrottam)

Nagyon ures igy most .. es az okoktol fuggetlenul nagyon jo sracot veszitek el..(belsore gondolok)

2020. jún. 9. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2020. jún. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!